Filter Logic CFL-695 odvápňovač 500 ml

Vaša cena
4,00 €
Vaša cena bez DPH
3,34 €
4
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
110696
Výrobca
Filter LogicProfesionálny odvápňovací prostriedok britskej značky Filter Logic.

Prípravok s objemom 500 ml je určený pre všetky typy kávovarov. Účinne odstraňuje vodný kameň vo vašom kávovare. Pravidelným čistením udržujete svoj kávovar v optimálnom stave a predlžujete jeho životnosť. Vodný kameň v kávovare sa tvorí z minerálov (vápnik a horčík), ktoré sa prirodzene vyskytujú vo vode. Keď sa voda v zariadení zahreje, minerály sa vyzrážajú a vytvoria biely povlak a tak sa skracuje životnosť vášho kávovaru, zvyšuje spotreba energie a ovplyvňuje chuť vašej kávy. Aby ste tomu predišli, stačí pravidelne používať odvápňovač Filter Logic CFL-695. Čistiaca kvapalina odstráni všetky nečistoty zo všetkých ťažko prístupných častí stroja, čo predĺži jeho životnosť.

Obsah: 500 ml (dostačujúce pre 4 odvápňovacie cykly)

Postup: Zariadenie odvápňujte podľa pokynov na vašom kávovare.

Upozornenie: Odvápňovač je určený len na odvápnenie spotrebiča. Nemá žiadne čistiace vlastnosti. Na čistenie naparovacej jednotky a na odstránenie zvyškov kávy a mastných usadenín použite čistiacu kvapalinu alebo tablety. Široký výber produktov tohto typu nájdete aj v našom obchode.

Značka Filter Logic sa špecializuje na výrobu vodných filtrov a príslušenstva pre kávovary a ďalšie domáce spotrebiče. Produkty Filter Logic sú známe svojou vysokou kvalitou, univerzálnym použitím a atraktívnymi cenami. Odvápňovač Filter Logic CFL-695 je najnovší produkt tejto britskej spoločnosti, ktorý je nielen účinný, ale tiež plne univerzálny a hodí sa teda pre všetky typy kávovarov dostupných na trhu. Môžete ho bezpečne použiť v zariadeniach značiek, ako sú DeLonghi, Saeco, Krups, Siemens, Philips alebo Nivona

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať