Bosch Tassimo TCZ6004 odvápňovač

Vaša cena
7,84 €
Vaša cena bez DPH
6,53 €
7,84
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
301109
Výrobca
BoschOdvápňovač pre kávovary Tassimo TCZ6004 311909 (4 tablety)

Tassimo TCZ6004 odvápňovacie tablety pre kávovar na prípravu teplých nápojov značky Tassimo / Bosch efektívne a rýchlo odstraňujú vodný kameň.

Tým je tiež zaistená lepšia účinnosť kávovaru a jeho dlhšia životnosť.

Súčasťou balenia sú 4 tablety na 2 odvápňovacie procesy.


Neustály kontakt rôznych súčastí kávovaru s vodou môže viesť k ich poruche. Hlavnou príčinou býva usadzovanie vodného kameňa, ktorý má negatívny vplyv na spotrebiče. Môže spôsobiť zvýšenú spotrebu energie, upchať vnútorné hadice alebo zhoršiť chuť kávy. Aby ste sa vyhli nákladným opravám, oplatí sa kávovar pravidelne odvápňovať. Ak máte kávovar Bosch Tassimo, sú tieto tablety ideálne.

Odvápňovač pre kávovary na espresso

Frekvencia odvápňovania závisí od tvrdosti používanej vody a počtu pripravovaných káv. Čím tvrdšia je používaná voda z vodovodu, tým častejšie treba odstraňovať vodný kameň. Výrobcovia odporúčajú odstraňovať vodný kameň v priemere každé 2 mesiace. Proces trvá krátku dobu a jeho prevedenie je jednoduché a intuitívne.

Účinné odvápňovacie tablety pre kávovary

Odvápnenie by sa malo vykonávať, keď sa na kávovare zobrazí správa alebo sa rozsvieti kontrolka signalizujúca, že je to nutné. Stačí rozpustiť dve tablety v nádržke na vodu a vložiť servisný disk do otvoru pre kapsulu. Potom spustite proces odvápnenia a nezabudnite umiestniť nádobu pod vytekajúcu vodu. V prípade pochybností, ako vykonať odvápnenie sa pozrite do návodu Vášho spotrebiča.

Originálny odvápňovací prostriedok Bosch

Spoločnosť Bosch už niekoľko rokov vyrába domáce spotrebiče s vyspelou technológiou a vysoko kvalitnými súčasťami. Výber výrobkov tejto spoločnosti znamená, že si môžete byť istí účinnosťou a spokojnosťou s nákupom.

Poznámka:

•    Presný popis použitia tohto výrobku nájdete v návode svojho prístroja.
•    Produkt je označený aj pod nasledujúcimi kódmi: TCZ6004, 00311909. (viď. zmena obalu)

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať