Možnosti dodania tovaru

 

GLS  
GLS na adresu zákazníka do 10 kg 5,50 €
Dobierka 1,20 €

 

Zásielkovňa výdajné miesto  
Zásielkovňa výdajné miesto do 5 kg 3,60 €
Zásielkovňa výdajné miesto do 10 kg  6,40 €
Dobierka 1,00 €

 

Doprava zdarma pri objednávke nad 95 €.*

*Nevzťahuje sa na platbu dobierkou.

 

GLS

Kuriér vám doručí zásielku do dvoch pracovných dní. Pred odovzdaním zásielky obdržíte cez GLS emailovú alebo textovou správou s trojhodinovým časovým oknom, v ktorom bude doručenie prebiehať. Veľkou výhodou je, že svoju objednávku môžete zaplatiť aj platobnou kartou. GLS_kuryr

Zásielkovňa

Svoju objednávku si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. S komfortom a starostlivosťou, ktorú si zaslúžite!

Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám príde SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

 

Prevzatie tovaru od dopravcu

Vzhľadom k charakteru a povahe ponúkaného tovaru odporúčame našim zákazníkom otvoriť zásielku bezprostredne po jej prevzatí a prekontrolovať, či tovar nie je poškodené aj v prípade, že nedošlo k poškodeniu vonkajšieho obalu. Ak zistíte viditeľné vady, napríklad evidentne poškodený obal zásielky, oznámte túto skutočnosť prepravcovi na mieste prevzatia zásielky. Prepravca je povinný spísať s vami zápis o škode. Takýto zápis je nevyhnutným dôkazom na vybavenie prípadnej budúcej reklamácie.

Ak sa vám podobná nepríjemnosť prihodí, informujte nás o nej bezodkladne (najneskôr však nasledujúci pracovný deň) prostredníctvom emailu info@penepex.cz, prípadne telefonicky na telefónnom čísle +420 728 706 343. Záležitosť bude vyriešená v najkratšom možnom čase.

Ďakujeme Vám za spolupraciu.

Váš tím Penepex s.r.o.