Spoznajte nás

 


Kto sme a čo robíme?

Penepex je rýdzo česká rodinná spoločnosť, kde je kladený apel na tímovú spoluprácu, profesionálny a priateľský servis zákazníkom.  

Sme jednou z popredných spoločností v Zlínskom kraji zameranú na filtráciu vody pre domácnosti aj verejnosť. Našim zákazníkom a firmám dodávame tiež príslušenstvo ku kávovarom. Počas uplynulých rokov našej činnosti nám dôverujú tisíce klientov.

Najlepšie produkty od známych výrobcov

U nás si môžete zakúpiť filtre a čistiace prostriedky pre DeLonghi, Jura, Saeco, Krups atď., ktoré pomáhajú udržiavať vaše zariadenie v dobrom stave. Máme originálne výrobky určené pre konkrétne značky zariadení aj účinné univerzálne výrobky.

Ponúkame vodné filtre do chladničiek, filtre do sušičiek, vysávačov a ďalšie príslušenstvo pre domáce spotrebiče, ako sú práčky a umývačky riadu.

Filtračné kanvice na vodu, filtračné láhve vrátane filtračných vložiek poskytujú v našej ponuke iba osvedčenia výrobcovia ako sú Brita, Dafi, BWT alebo Aquaphor.

Veríme prevereným svetovým aj českým značkám a spoločne s nimi sa už niekoľko rokov snažíme vykúzliť spokojné chvíle, či už ste v pohodlí svojho domova, na cestách alebo v práci.

Poďakovanie patrí Vám

Ukázalo sa, že zákazníci oceňujú našu ponuku profesionálneho dodávateľa s filtrami pre malé spotrebiče, kávovary a chladničky vrátane ďalšieho príslušenstva. Naše pôvodne malé priestory sa postupom času niekoľkokrát rozšírili, a tak sa môžeme s našimi kolegami starať o rozvoj obchodu, zabezpečovať bezproblémovú realizáciu vašich zákaziek a poskytovať asistenciu v každej fáze nákupu.

Vaše potreby a požiadavky zdieľame, snažíme sa ich riešiť pre Vašu spokojnosť.

Ďakujeme, že ste s nami.

Pomáhanie nám nie je cudzie

Nie sme ľahostajní k nášmu okoliu a pravidelne poskytujeme podporu kultúrnym, zdravotným alebo športovým organizáciám.

Sponzorujeme a sponzorovali sme.

Kultúra:

1. Súkromná umelecká škola Uherské Hradiště.

2. Školské akcie a plesy v našom meste.

Zdravotná a sociálna starostlivosť:

3. Individuálna pomoc hendikepovaným spoluobčanom.

4. Domov seniorov Kunovice.

Šport:

5. Volejbal Staré Mesto.

6. Ľadový hokej – Slovácká Slavia Uherské Hradiště.

Sponzoring

 

Za tím spoločnosti Penepex

David Vašát & Hana Ester Habartová

konatelia spoločnosti

 

                                                                                    Interiér provozovny se zaměstnanci