Filter Logic CFL-650 silikónové mazivo pre kávovary 10 g

Vaša cena
4,36 €
Vaša cena bez DPH
3,63 €
4,36
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
25.6.2024 u Vás
Kód
110650
Výrobca
Filter LogicProfesionálne potravinárske mazivo od anglickej firmy Filter Logic CFL-650  určené predovšetkým pre použitie v kávovaroch na zhotovenie espressa je tiež vhodné pre údržbu bežných potravinárskych zariadení so schopnosťou pracovať v širokom teplotnom rozsahu.

U väčšiny zariadení, ako sú kávovary Krups, Delonghi, Saeco, Breville, Philips, Saeco, Jura, Sunbeam a ďalšie, sa kladú vysoké požiadavky na ich údržbu, ktorú si doma môžete urobiť sami. Väčšina výrobcov predáva mazivá vlastnej značky výhradne pre tento účel. Mazanie o-krúžkov a tesnení počas servisného zásahu umožňuje, aby súčasti boli riadne ošetrené a znovu namontované tak, ako je požadované. Správnym a pravidelným ošetrením sa znižuje trenie v miestach, kde sú plochy stlačené, čo výrazne predlžuje životnosť týchto súčastí a zabraňuje budúcemu praskaniu tesnenia, ktoré môže byť pre vaše zariadenie veľmi škodlivé.

CFL-650M mazivo môže byť náhradou za tieto mazivá:

Saeco HD5061
DeLonghi KW630879
DeLonghi SER0354
Bosch OKS1110 Tuk
Smar Siemens / Bosch 311593
Bosch GTE703 310574

Zariadenia pre prípravu kávy z kávových zrniek by mali byť premazávané každých 6 mesiacov. Nedostatočné mazanie sa často prejavuje škrípaním, praskaním alebo pištivým zvukom náhodne vychádzajúcim z varnej jednotky. Ako náhle tieto problémy nastanú, je čas vykonať domáci servis. Nedostatočná starostlivosť o "kritické" mechanické súčasti takmer určite povedie k ich predčasnému zlyhaniu.

V každom prípade je nevyhnutné sa držať pokynov o údržbe vášho zariadenia, ktoré odporúča každý z výrobcov týchto zariadení. Tieto pokyny nájdete v návode vášho zariadenia. Niektoré súčasti vyžadujú mazivo, iné zase pracujú za sucha.

Mazivo Filter Logic CFL-650 má pracovný teplotný rozsah -40 až +180 °C, čím je zaručené, že mazivo zostane v pôvodnom stave bez jeho degradácie počas celej prevádzky zariadenia.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať