DeLonghi EcoDecalk odvápňovač 500 ml

Vaša cena
9,70 €
Vaša cena bez DPH
8,08 €
9,7
Pôvodná cena
10,75 €
Ušetríte
10% / 1,05 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
29.9.2023 u Vás
Kód
304105
Výrobca
DeLonghiDeLonghi EcoDecalk 500 ml odvápňovač DLSC500 / 5513296041


DeLonghi EcoDecalk 500 ml je ekologický odvápňovač najvyššej kvality pre manuálne a automatické kávovary. 

Dobre fungujúci kávovar je neoceniteľným zariadením v domácnostiach a firmách. Varí lahodné horúce nápoje, ktoré nám každé ráno dodávajú energiu a popoludní pomáhajú relaxovať. Pre ešte chutnejší zážitok z kávy odporúčame pravidelne používať odvápňovač DeLonghi EcoDecalk 500 ml.

Vďaka nemu bude váš kávovar dlho efektívne fungovať.

Ekologický 

Ako už názov napovedá, DeLonghi EcoDecalk je ekologický a zároveň veľmi účinný prostriedok proti vodnému kameňu, anorganickým a tvrdým usadeninám vo vnútri kávovaru. Je vyrobený z vysoko kvalitných surovín rastlinného pôvodu (kyselina mliečna), ktoré sú biologicky odbúrateľné. Obal (papier a plast) je vyrobený z recyklovateľných a ekologických materiálov.

Starajte sa o svoj kávovar

Pravidelné používanie prípravku EcoDecalk pomáha predĺžiť životnosť vášho kávovaru. Výrobok tiež pomáha znižovať spotrebu energie kávovaru, pretože vodný kameň usadený v kávovare môže spotrebovať až o 30 % viac energie. Vyskúšajte tento odstraňovač vodného kameňa a objavte jeho výhody!

Ako odstrániť vodný kameň z vášho kávovaru

Vykonanie cyklu odstraňovania vodného kameňa pomocou prostriedku DeLonghi EcoDecal je veľmi jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je 100 ml tekutiny a 500 ml vody. Obe látky zmiešajte v nádržke na vodu v kávovare a potom spustite automatický program odstraňovania vodného kameňa. Váš kávovar bude v okamihu zbavený vodného kameňa.

Poznámka:

   Balenie 500 ml roztoku umožňuje až 5 cyklov odstraňovania vodného kameňa. 
•   Presný popis používania tohto výrobku nájdete v návode na obsluhu kávovaru.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať