DeLonghi EcoDecalk odvápňovač 500 ml

Vaša cena
10,50 €
Vaša cena bez DPH
8,68 €
10,5
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
304105
Výrobca
DeLonghiDeLonghi EcoDecalk 500 ml odvápňovač DLSC500 / 5513296041

DeLonghi EcoDecalk 500 ml je ekologický odvápňovač najvyššej kvality pre manuálne a automatické kávovary. 

Dobre fungujúci kávovar je neoceniteľným zariadením v domácnostiach a firmách. Varí lahodné horúce nápoje, ktoré nám každé ráno dodávajú energiu a popoludní pomáhajú relaxovať. Pre ešte chutnejší zážitok z kávy odporúčame pravidelne používať odvápňovač DeLonghi EcoDecalk 500 ml.

Vďaka nemu bude váš kávovar dlho efektívne fungovať.Delonghi EcoDecalk odvápňovač pro kávovary 500 ml

Ekologický 

Ako už názov napovedá, DeLonghi EcoDecalk je ekologický a zároveň veľmi účinný prostriedok proti vodnému kameňu, anorganickým a tvrdým usadeninám vo vnútri kávovaru. Je vyrobený z vysoko kvalitných surovín rastlinného pôvodu (kyselina mliečna), ktoré sú biologicky odbúrateľné. Obal (papier a plast) je vyrobený z recyklovateľných a ekologických materiálov.

Starajte sa o svoj kávovar

Pravidelné používanie prípravku EcoDecalk pomáha predĺžiť životnosť vášho kávovaru. Výrobok tiež pomáha znižovať spotrebu energie kávovaru, pretože vodný kameň usadený v kávovare môže spotrebovať až o 30 % viac energie. Vyskúšajte tento odstraňovač vodného kameňa a objavte jeho výhody!

Ako odstrániť vodný kameň z vášho kávovaru

Vykonanie cyklu odstraňovania vodného kameňa pomocou prostriedku DeLonghi EcoDecal je veľmi jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je 100 ml tekutiny a 500 ml vody. Obe látky zmiešajte v nádržke na vodu v kávovare a potom spustite automatický program odstraňovania vodného kameňa. Váš kávovar bude v okamihu zbavený vodného kameňa.

Poznámka:

   Balenie 500 ml roztoku umožňuje až 5 cyklov odstraňovania vodného kameňa. 
•   Presný popis používania tohto výrobku nájdete v návode na obsluhu kávovaru.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať