Durgol Swiss Espresso NESCAFÉ DOLCE GUSTO odvápňovací prostriedok 2 x 125 ml

Vaša cena
7,07 €
Vaša cena bez DPH
5,89 €
7,07
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
309102
Výrobca
Durgol


Durgol Swiss Espresso NESCAFÉ DOLCE GUSTO odvápňovací prostriedok 2 x 125 ml
7,07 €
Skladom: Áno
Durgol Swiss Espresso odvápňovací prostriedok 2 x 125 ml
7,07 €
Skladom: Áno
Durgol Swiss Espresso Tchibo Caffisimo odvápňovací prostriedok 2 x 125 ml
7,07 €
Skladom: Áno

Durgol Swiss espresso je špeciálny tekutý odvápňovač pre všetky kvalitné prístroje na espreso.

Profesionálny odvápňovací prostriedok vhodný pre použitie vo všetkých kávovaroch, okrem iného v zariadeniach: Tchibo Cafissimo, DeLonghi, Jura, Krups, Nivona, Bosch, Siemens, Saeco, Philips, Tassimo, Tefal, NESCAFÉ DOLCE GUSTO a ďalšie.

Odporúča sa pre všetky moderné automatické a poloautomatické kávovary, pákové kávovary, presovače aj prístroje na porciovanú kávu (E.S.E, POD kávové kapsule, apod.). Možno ho použiť aj pre odvápnenie elektrického ohrievača, prekvapkávače i varné kanvice.

Pre odvápnenie bežných spotrebičov (varné kanvice, prekvapkávače, elektrické ohrievače, práčky, umývačky) odporúčame rýchly odvápňovač Durgol Universal 750 ml.

     Výhody výrobku:
•    Durgol účinkuje 5 - 10 krát rýchlejšie než iné značkové odvápňovače. Proces odvápnenia nie je potrebné prerušovať, aby sa čakalo ako Durgol Swiss espresso začne účinkovať. Jedna samotná fľaštička (125 ml) zaisťuje kompletné odvápnenie.
•    Liter špeciálneho odvápňovača Durgol swiss espresso rozpustí približne 80 g vápenatých usadenín.
•    Durgol swiss espresso obsahuje účinné ochranné látky brániace vzniku korózie, a preto ani časté a dlhodobé odvápňovanie týmto špeciálnym tekutým prípravkom nespôsobuje koróziu kovových vnútorných častí. Pri svojom pôsobení odvápňovací prostriedok takmer nepení, preto odvápňuje naozaj všade, vo všetkých častiach a po celej ploche vnútorných armatúr.
•    Durgol je pripravený ihneď k použitiu. Na rozdiel od odvápňovacích prípravkov vo forme prášku alebo tabliet nie je tento prostriedok nutné pred použitím rozpúšťať.

Durgol swiss espresso získal 1. miesto v súťaži "Coffee Innovations" v kategórii "Odvápňovače" na medzinárodnom veľtrhu domácich spotrebičov Domotechnika 2008 v Kolíne nad Rýnom.

     Zloženie:
•    Voda, kyselina amidosulfónová 15%, ochranné činidlá a prísady.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať