Durgol univerzálny odvápňovací prostriedok 750 ml

Vaša cena
6,30 €
Vaša cena bez DPH
5,25 €
6,3
Pôvodná cena
7,63 €
Ušetríte
17% / 1,33 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
18.7.2024 u Vás
Kód
309101
Výrobca
DurgolDurgol Universal / Express je ideálne riešenie každodenných problémov s vodným kameňom v domácnosti. Rýchlo a jednoducho odvápňuje prístroje na prekvapkávanú kávu, nádoby z kovu, plastu alebo skla (napríklad rýchlovarné kanvice, hrnce z chrómovanej ocele, prístroje na varenie vajec, vázy, poháre na zubné protézy), sitká batériových kohútov, sprchové hlavice, trysky, armatúry, umývačky i práčky.

Pre odvápnenie vášho kvalitného prístroja na espreso odporúčame špeciálny odvápňovač Durgol Swiss Espresso vhodný pre všetky značky a systémy.

     Výhody výrobku:
•    Durgol účinkuje až desatkrát rýchlejšie ako iné značkové odvápňovače. Vďaka svojmu zloženiu pracuje účinne a zároveň šetrne, je potravinársky nezávadný a je ohľaduplný k životnému prostrediu.
•    Obsahuje účinné ochranné látky brániace vzniku korózie, a preto ani časté a dlhodobé odvápňovanie týmto univerzálnym tekutým prípravkom nespôsobuje koróziu odvápňovaných dielov.
•    Veľmi silný účinok - 1 liter Durgol universal rozpustí približne 80 g vodného kameňa.
•    Durgol je pripravený ihneď na použitie. Na rozdiel od odvápňovacích prípravkov vo forme prášku alebo tabliet nie je tento prostriedok nutné pred použitím rozpúšťať.

Podľa zistení spoločnosti pre prieskum trhu ACNielsen (Švajčiarsko 2009) je tento prostriedok najpredávanejší odvápňovač vo Švajčiarsku.

     Zloženie:
•    Voda, kyselina amidosulfónová 15%, ochranné činidlá a prísady.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať