Pellini Aroma Oro zrnková káva 1 kg

Vaša cena
22,72 €
Vaša cena bez DPH
18,93 €
22,72
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
910132
Výrobca
PelliniKáva Pellini Aroma Oro je jednou z najdlhšie vyrábanou zmesou v celom Taliansku. Patrí medzi najobľúbenejšiu kávu v talianskych kaviarňach ponúkajúcich sortiment Pellini.

Vďaka pomalému procesu praženia, má káva bohatú a harmonickú chuť. Navyše sa vyznačuje dlhotrvajúcou krémovitosťou.

Zmes Pellini Aroma Oro sa hodí pre použitie v klasických automatických kávovaroch, na prípravu cappuccina alebo latte macchiata. Výsledný nápoj má vyváženú chuť bez známok kyslosti s bohatou cremou.

Obsahuje: zmes sa skladá z vysoko kvalitnej 90% Arabiky a 10% Robusty.

 

Pellini Il Pallini Del Caffe - rodinná pražiareň

Príbeh tejto rodinnej pražiarne začal roku 1922 vo Verone meste lásky. Jedinečné dedičstvo odovzdávané po generácie a dlhé roky získavané skúsenosti robia z pitia kávy Pellini nezabudnuteľný zážitok, ktorý ocenia aj najnáročnejší znalci kávy.

Dnes je z malej rodinnej pražiarne jedna z vôbec najväčších pražiarní kávy v Taliansku a ročne produkuje vyše 12 000 ton kávy. Rodinná firma ale cieli predovšetkým na taliansky trh a vyváža len malé percento z výroby.

Pellini Caffe bola ocenená zlatou medailou na medzinárodnom testovaní kávy a je lídrom na trhu mletej moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď spoločnosti, presne vystihuje filozofiu Pellini Caffe - úspešná káva vďaka svojej vnútornej kvalite. Dominantným znakom je dôraz na kvalitu, ktorý viedol k získaniu ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála talianskych káv s certifikáciou KOSHER na všetky svoje produkty.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať