Pellini Espresso Bar n° 9 Cremoso zrnková káva 1 kg

Vaša cena
17,41 €
Vaša cena bez DPH
15,55 €
17,41
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
18.4.2024 u Vás
Kód
910133
Výrobca
PelliniKáva Pellini Espresso Cremoso tvorí ideálnu zmes pre pravé talianske espresso. Táto zmes kombinuje tie najkvalitnejšie zrná Arabicy z Latinskej Ameriky a Robusty z Ázie a Afriky.

Všetky zmesi pražiarne Pellini sa vyznačujú pomalým a rovnomerným pražením do tmavého stupňa. Tradičný taliansky postup dáva výslednej káve výraznú a silnú arómu. Espresso má špecifickú a vyváženú chuť bez známok kyslosti, s bohatou a hustou crémou.

Zmes Pellini Cremoso sa hodí predovšetkým do automatických kávovarov na prípravu najmä espressa, cappuccina a latté macchiata.

Obsahuje: zrnková káva 70% Arabica a 30% Robusta.

 

Pellini Il Pallini Del Caffe - rodinná pražiareň

Príbeh tejto rodinnej pražiarne začal roku 1922 vo Verone meste lásky. Jedinečné dedičstvo odovzdávané po generácie a dlhé roky získavané skúsenosti robia z pitia kávy Pellini nezabudnuteľný zážitok, ktorý ocenia aj najnáročnejší znalci kávy.

Dnes je z malej rodinnej pražiarne jedna z vôbec najväčších pražiarní kávy v Taliansku a ročne produkuje vyše 12 000 ton kávy. Rodinná firma ale cieli predovšetkým na taliansky trh a vyváža len malé percento z výroby.

Pellini Caffe bola ocenená zlatou medailou na medzinárodnom testovaní kávy a je lídrom na trhu mletej moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď spoločnosti, presne vystihuje filozofiu Pellini Caffe - úspešná káva vďaka svojej vnútornej kvalite.

Dominantným znakom je dôraz na kvalitu, ktorý viedol k získaniu ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála talianskych káv s certifikáciou KOSHER na všetky svoje produkty.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať