Pellini Top zrnková káva 1 kg

Pellini Top zrnková káva 1 kg

Vaša cena
21,92 €
Vaša cena bez DPH
18,27 €
21,92
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
910130
Výrobca
Pellini

 


Vlajková loď talianskej rodinnej pražiarne Pellini to je káva Pellini Top. Zrnková káva najvyššej triedy 100% Arabica z Latinskej Ameriky sa triedi priamo v oblastiach, kde sa káva pestuje.

Pellini Top je nádhernou ukážkou toho, ako výnimočná môže byť skvele pripravená čistá Arabika. Za pomalého procesu praženia vzniká chuťovo veľmi vyvážená káva s priemerným obsahom kofeínu iba 1,3%. Vďaka nízkemu obsahu kofeínu je káva vhodná na celodennú konzumáciu.

Káva ponúka hodvábnu chuť s čokoládovými tónmi a decentnou kyselinkou.

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica.

 

Pellini Il Pallini Del Caffe - rodinná pražiareň

Príbeh tejto rodinnej pražiarne začal roku 1922 vo Verone meste lásky. Jedinečné dedičstvo odovzdávané po generácie a dlhé roky získavané skúsenosti robia z pitia kávy Pellini nezabudnuteľný zážitok, ktorý ocenia aj najnáročnejší znalci kávy.

Dnes je z malej rodinnej pražiarne jedna z vôbec najväčších pražiarní kávy v Taliansku a ročne produkuje vyše 12 000 ton kávy. Rodinná firma ale cieli predovšetkým na taliansky trh a vyváža len malé percento z výroby.

Pellini Caffe bola ocenená zlatou medailou na medzinárodnom testovaní kávy a je lídrom na trhu mletej moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď spoločnosti, presne vystihuje filozofiu Pellini Caffe - úspešná káva vďaka svojej vnútornej kvalite.

Dominantným znakom je dôraz na kvalitu, ktorý viedol k získaniu ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála talianskych káv s certifikáciou KOSHER na všetky svoje produkty.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Pellini Espresso Bar n° 82 Vivace zrnková káva 1 kg

Espresso Bar Vivace je jedna z najnovších káv pražiarne Pellini, ktorá nahradila obľúbenú zmes kávy Pellini Classico.Zmes Robusty a Arabiky má mimoriadne hustú crému a vyznačuje sa korenenou arómou a ...

 
13,85 €
Skladom: Áno
Kód: 910131
Pellini Aroma Oro zrnková káva 1 kg

Káva Pellini Aroma Oro je jednou z najdlhšie vyrábanou zmesou v celom Taliansku. Patrí medzi najobľúbenejšiu kávu v talianskych kaviarňach ponúkajúcich sortiment Pellini.Vďaka pomalému procesu praženi...

 
19,02 €
Skladom: Áno
Kód: 910132
Pellini Espresso Bar n° 9 Cremoso zrnková káva 1 kg

Káva Pellini Espresso Cremoso tvorí ideálnu zmes pre pravé talianske espresso. Táto zmes kombinuje tie najkvalitnejšie zrná Arabicy z Latinskej Ameriky a Robusty z Ázie a Afriky.Všetky zmesi pražiarne...

 
16,21 €
Skladom: Áno
Kód: 910133