Pellini Top zrnková káva 1 kg

Vaša cena
21,00 €
Vaša cena bez DPH
17,50 €
21
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
24.7.2024 u Vás
Kód
910130
Výrobca
Pellini



Vlajková loď talianskej rodinnej pražiarne Pellini to je káva Pellini Top. Zrnková káva najvyššej triedy 100% Arabica z Latinskej Ameriky sa triedi priamo v oblastiach, kde sa káva pestuje.

Pellini Top je nádhernou ukážkou toho, ako výnimočná môže byť skvele pripravená čistá Arabika. Za pomalého procesu praženia vzniká chuťovo veľmi vyvážená káva s priemerným obsahom kofeínu iba 1,3%. Vďaka nízkemu obsahu kofeínu je káva vhodná na celodennú konzumáciu.

Káva ponúka hodvábnu chuť s čokoládovými tónmi a decentnou kyselinkou.

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica.

 

Pellini Il Pallini Del Caffe - rodinná pražiareň

Príbeh tejto rodinnej pražiarne začal roku 1922 vo Verone meste lásky. Jedinečné dedičstvo odovzdávané po generácie a dlhé roky získavané skúsenosti robia z pitia kávy Pellini nezabudnuteľný zážitok, ktorý ocenia aj najnáročnejší znalci kávy.

Dnes je z malej rodinnej pražiarne jedna z vôbec najväčších pražiarní kávy v Taliansku a ročne produkuje vyše 12 000 ton kávy. Rodinná firma ale cieli predovšetkým na taliansky trh a vyváža len malé percento z výroby.

Pellini Caffe bola ocenená zlatou medailou na medzinárodnom testovaní kávy a je lídrom na trhu mletej moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď spoločnosti, presne vystihuje filozofiu Pellini Caffe - úspešná káva vďaka svojej vnútornej kvalite.

Dominantným znakom je dôraz na kvalitu, ktorý viedol k získaniu ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála talianskych káv s certifikáciou KOSHER na všetky svoje produkty.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať