Pellini Espresso Bar n° 82 Vivace zrnková káva 1 kg

Pellini Espresso Bar n° 82 Vivace zrnková káva 1 kg

Vaša cena
18,10 €
Vaša cena bez DPH
15,74 €
18,1
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
910131
Výrobca
Pellini

 


Espresso Bar Vivace je jedna z najnovších káv pražiarne Pellini, ktorá nahradila obľúbenú zmes kávy Pellini Classico.

Zmes Robusty a Arabiky má mimoriadne hustú crému a vyznačuje sa korenenou arómou a harmonickou chuťou bez známok kyselosti.

Káva na prípravu typického talianskeho espressa, pre ktorú je príznačné pomalé praženie, pri ktorom sú zrná rovnomerne pražené do tmavého stupňa. Vďaka tomuto postupu káva získa výraznú a silnú chuť.

Káva je vhodná na prípravu espressa, ale aj ako základ pre cappuccino či latte macchiato.

Obsahuje: zrnková káva 80% Arabica a 20% Robusty.

 

Pellini Il Pallini Del Caffe - rodinná pražiareň

Príbeh tejto rodinnej pražiarne začal roku 1922 vo Verone meste lásky. Jedinečné dedičstvo odovzdávané po generácie a dlhé roky získavané skúsenosti robia z pitia kávy Pellini nezabudnuteľný zážitok, ktorý ocenia aj najnáročnejší znalci kávy.

Dnes je z malej rodinnej pražiarne jedna z vôbec najväčších pražiarní kávy v Taliansku a ročne produkuje vyše 12 000 ton kávy. Rodinná firma ale cieli predovšetkým na taliansky trh a vyváža len malé percento z výroby.

Pellini Caffe bola ocenená zlatou medailou na medzinárodnom testovaní kávy a je lídrom na trhu mletej moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď spoločnosti, presne vystihuje filozofiu Pellini Caffe - úspešná káva vďaka svojej vnútornej kvalite. Dominantným znakom je dôraz na kvalitu, ktorý viedol k získaniu ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála talianskych káv s certifikáciou KOSHER na všetky svoje produkty.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Pellini Top zrnková káva 1 kg

Vlajková loď talianskej rodinnej pražiarne Pellini to je káva Pellini Top. Zrnková káva najvyššej triedy 100% Arabica z Latinskej Ameriky sa triedi priamo v oblastiach, kde sa káva pestuje.Pellini Top...

 
21,42 €
Skladom: Áno
Kód: 910130
Pellini Aroma Oro zrnková káva 1 kg

Káva Pellini Aroma Oro je jednou z najdlhšie vyrábanou zmesou v celom Taliansku. Patrí medzi najobľúbenejšiu kávu v talianskych kaviarňach ponúkajúcich sortiment Pellini.Vďaka pomalému procesu praženi...

 
18,30 €
Skladom: Áno
Kód: 910132
Pellini Espresso Bar n° 9 Cremoso zrnková káva 1 kg

Káva Pellini Espresso Cremoso tvorí ideálnu zmes pre pravé talianske espresso. Táto zmes kombinuje tie najkvalitnejšie zrná Arabicy z Latinskej Ameriky a Robusty z Ázie a Afriky.Všetky zmesi pražiarne...

 
16,00 €
Skladom: Áno
Kód: 910133