Pellini Espresso Bar n° 82 Vivace zrnková káva 1 kg

Vaša cena
14,82 €
Vaša cena bez DPH
12,35 €
14,82
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
25.6.2024 u Vás
Kód
910131
Výrobca
PelliniEspresso Bar Vivace je jedna z najnovších káv pražiarne Pellini, ktorá nahradila obľúbenú zmes kávy Pellini Classico.

Zmes Robusty a Arabiky má mimoriadne hustú crému a vyznačuje sa korenenou arómou a harmonickou chuťou bez známok kyselosti.

Káva na prípravu typického talianskeho espressa, pre ktorú je príznačné pomalé praženie, pri ktorom sú zrná rovnomerne pražené do tmavého stupňa. Vďaka tomuto postupu káva získa výraznú a silnú chuť.

Káva je vhodná na prípravu espressa, ale aj ako základ pre cappuccino či latte macchiato.

Obsahuje: zrnková káva 80% Arabica a 20% Robusty.

 

Pellini Il Pallini Del Caffe - rodinná pražiareň

Príbeh tejto rodinnej pražiarne začal roku 1922 vo Verone meste lásky. Jedinečné dedičstvo odovzdávané po generácie a dlhé roky získavané skúsenosti robia z pitia kávy Pellini nezabudnuteľný zážitok, ktorý ocenia aj najnáročnejší znalci kávy.

Dnes je z malej rodinnej pražiarne jedna z vôbec najväčších pražiarní kávy v Taliansku a ročne produkuje vyše 12 000 ton kávy. Rodinná firma ale cieli predovšetkým na taliansky trh a vyváža len malé percento z výroby.

Pellini Caffe bola ocenená zlatou medailou na medzinárodnom testovaní kávy a je lídrom na trhu mletej moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď spoločnosti, presne vystihuje filozofiu Pellini Caffe - úspešná káva vďaka svojej vnútornej kvalite. Dominantným znakom je dôraz na kvalitu, ktorý viedol k získaniu ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála talianskych káv s certifikáciou KOSHER na všetky svoje produkty.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať