Dallmayr prodomo zrnková káva 500 g
Dallmayr prodomo zrnková káva 500 gDallmayr prodomo zrnková káva 500 g

Dallmayr prodomo zrnková káva 500 g

Vaša cena
5,63 €
Vaša cena bez DPH
4,69 €
5,63
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
910060
Výrobca
Dallmayr

 


Káva Dallmayr Prodomo najpopulárnejšia kávou z pražiarne Dallmayr. Názov tejto kávy možno preložiť ako "pre vlastný dom".

Dallmayr Prodomo je káva s bohatou arómou s ovocnými tónmi a nízkou kyslosťou a horkosťou, vhodná aj do automatických kávovarov. Pestuje sa prevažne na plantážach v Etiópii.

Špeciálna úprava a záverečné praženie na zvýraznenie plného aróma prepožičiavajú káve Dallmayr Prodomo jej nezameniteľnú chuť. Mimoriadny pôžitok pre všetkých milovníkov kávy. Praženie tradičné pražiarne v Mníchove.

Chuťový profil:

Typ 100% Arabica
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma

 

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica, obsah kofeínu je menej ako 1,5%.

Príprava: káva vytvorená pre prípravu kávovaru s filtrom alebo s ručným filtrom, automatické kávovary, french presse.

Káva Dallmayr Prodomo sa skvele hodí ku klasickej príprave filtrovanej kávy buď v kávovare s filtrom, alebo použitím ručného filtra. Ak sa rozhodnete pre nemletú zrnkovú kávu Dallmayr Prodomo, pamätajte na jemné mletie.

Odporúčame použiť na jednu šálku 6 - 8 g mletej kávy, doba sparenia maximálne 8 minút. Existujú praktické odmerky s obsahom približne 7 g, ktoré vám uľahčia dávkovanie.

V prípade ručného filtrovania musí mať voda teplotu približne 92 až 95 ° C, nesmie sa teda variť, inak vystúpi do popredia horčiny. Najlepšie chutí čerstvo pripravená káva. Ak vám zostane väčšie množstvo kávy, ako potrebujete, nalejte ju do termosky.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Dallmayr Crema d'Oro Selection Brazil 1 kg

Dallmayr Crema d'Oro Selection Brazil výber roku 2019 - zrnká kávy pochádzajú z najvyššej oblasti Cerrado v Campos Altos. Táto káva má arómu  čokolády a javorového sirupu. Chuť je jemná a ľahko sladká...

 
11,03 €
na objednávku
Kód: 910054
Dallmayr Crema d'Oro Selection Karibik 1 kg

Dallmayr Crema d'Oro Selection Karibik je chuťovo dokonalý výber roku 2021 a skladá sa zo 100% kávy arabiky pochádzajúcej z oblasti Karibiku povestnej pre svoje azúrové more a piesočnaté pláže. Unikát...

 
10,02 €
Skladom: Áno
Kód: 910055
Dallmayr Espresso d'Oro zrnková káva 1 kg

Dallmayr Espresso d'Oro je kávou talianskeho štýlu so silnou chuťou, miernou kyslosťou a zlatohnedou penou. Káva vytvorená špeciálne pre prípravu v kávových automatoch a prístrojoch na espresso.Silná ...

 
10,62 €
Skladom: Áno
Kód: 910052