Dallmayr prodomo zrnková káva 500 g
Dallmayr prodomo zrnková káva 500 gDallmayr prodomo zrnková káva 500 g

Dallmayr prodomo zrnková káva 500 g

Vaša cena
6,15 €
Vaša cena bez DPH
5,35 €
6,15
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
910060
Výrobca
Dallmayr

 


Káva Dallmayr Prodomo najpopulárnejšia kávou z pražiarne Dallmayr. Názov tejto kávy možno preložiť ako "pre vlastný dom".

Dallmayr Prodomo je káva s bohatou arómou s ovocnými tónmi a nízkou kyslosťou a horkosťou, vhodná aj do automatických kávovarov. Pestuje sa prevažne na plantážach v Etiópii.

Špeciálna úprava a záverečné praženie na zvýraznenie plného aróma prepožičiavajú káve Dallmayr Prodomo jej nezameniteľnú chuť. Mimoriadny pôžitok pre všetkých milovníkov kávy. Praženie tradičné pražiarne v Mníchove.

Chuťový profil:

Typ 100% Arabica
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma

 

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica, obsah kofeínu je menej ako 1,5%.

Príprava: káva vytvorená pre prípravu kávovaru s filtrom alebo s ručným filtrom, automatické kávovary, french presse.

Káva Dallmayr Prodomo sa skvele hodí ku klasickej príprave filtrovanej kávy buď v kávovare s filtrom, alebo použitím ručného filtra. Ak sa rozhodnete pre nemletú zrnkovú kávu Dallmayr Prodomo, pamätajte na jemné mletie.

Odporúčame použiť na jednu šálku 6 - 8 g mletej kávy, doba sparenia maximálne 8 minút. Existujú praktické odmerky s obsahom približne 7 g, ktoré vám uľahčia dávkovanie.

V prípade ručného filtrovania musí mať voda teplotu približne 92 až 95 ° C, nesmie sa teda variť, inak vystúpi do popredia horčiny. Najlepšie chutí čerstvo pripravená káva. Ak vám zostane väčšie množstvo kávy, ako potrebujete, nalejte ju do termosky.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Dallmayr Espresso d'Oro zrnková káva 1 kg

Dallmayr Espresso d'Oro je kávou talianskeho štýlu so silnou chuťou, miernou kyslosťou a zlatohnedou penou. Káva vytvorená špeciálne pre prípravu v kávových automatoch a prístrojoch na espresso.Silná ...

 
11,50 €
na objednávku
Kód: 910052
Dallmayr prodomo Entcoffeiniert - bez kofeínu zrnková káva 500 g

Pre milovníkov kávy, ktorí si chcú alebo musia dopriať kávu bez kofeínu je tu Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert.Výber najjemnejších horských druhov Arabica je starostlivo zbavený kofeínu a ďalších drážd...

 
6,15 €
na objednávku
Kód: 910061
Dallmayr Espresso Intenso zrnková káva 1 kg

Dallmayr Espresso Intenso je starostlivo vytvorená zrnková zmes kávy Arabica a Robusta v ideálnom pomere pre intenzívne a silné espresso s nízkou kyslosťou. Káva má hustú penu a farbu pražených liesko...

 
11,50 €
Skladom: Áno
Kód: 910051