Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1 ks
Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1 ksDallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1 ks

Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1 ks

Vaša cena
10,80 €
Vaša cena bez DPH
9,00 €
10,8
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
910050
Výrobca
Dallmayr

 


Ušľachtilé zrná vysokohorskej kávy Arabica boli pre Dallmayr Crema d'Oro starostlivo zmiešané a jemne upražené. Výsledkom je káva so svetlou, hladkou zamatovou penou a jemnou, vyváženou arómou. Je skvelou voľbou pre pravé talianske espresso.

Zrná Arabiky sú z Etiópie, pražené v tradičnej pražiarni v Mníchove.

Chuťový profil:

Typ 100% Arabica
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma


V porovnaní s kávami Dallmayr Crema Intensa a Dallmayr Espresso d'Oro sa jedná o ľahšiu a jemnejšiu kávu. Káva vytvorená špeciálne pre prípravu v kávových automatoch a prístrojoch na espresso.

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica, obsah kofeínu je menej ako 1,5%.

Príprava: Káva Dallmayr Crema d'Oro sa skvele hodí k príprave v plne automatických kávovaroch. Každý hrnček kávy bude automaticky korunovaný jemnou penou nazývanou Crema.

Pri príprave kávy v plne alebo čiastočne automatických kávovaroch musí za 3 až 5 sekúnd vytekať espresso (Caffé Crema) v rovnomernom spenenom prúde. Akonáhle je prúd kávy na konci skôr vodový, odstráňte šálku, pretože práve teraz sú vo väčšej miere vyplachované horčiny.

Na dosiahnutie optimálneho výsledku pritom môžete na svojom plne automatickom kávovare vyskúšať rôzne nastavenia (keď vám nechutí, nemusí byť vždy na vine samotná káva). Všeobecne sa orientujte podľa údajov výrobcu a následne experimentujte s rôznym nastavením stupňa mletia, teploty, sily kávy a množstvo vody. Už čoskoro získate cit pre prípravu kávy podľa vašej chuti.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Dallmayr prodomo Entcoffeiniert - bez kofeínu zrnková káva 500 g

Pre milovníkov kávy, ktorí si chcú alebo musia dopriať kávu bez kofeínu je tu Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert.Výber najjemnejších horských druhov Arabica je starostlivo zbavený kofeínu a ďalších drážd...

 
5,63 €
Skladom: Áno
Kód: 910061
Dallmayr Espresso Intenso zrnková káva 1 kg

Dallmayr Espresso Intenso je starostlivo vytvorená zrnková zmes kávy Arabica a Robusta v ideálnom pomere pre intenzívne a silné espresso s nízkou kyslosťou. Káva má hustú penu a farbu pražených liesko...

 
10,02 €
Skladom: Áno
Kód: 910051
Dallmayr Crema d'Oro Intensa zrnková káva 1 kg

Dallmayr Crema d'Oro Intensa zrnková káva je perfektná káva pre každého, kto má rád intenzívnu chuť s typickým nádychom talianskeho espressa s jemnou penou crema. Ponúkaná káva je špeciálne navrhnutá ...

 
10,62 €
Skladom: Áno
Kód: 910053