Dallmayr Crema d
Dallmayr Crema d

Dallmayr Crema d'Oro Intensa zrnková káva 1 kg

Vaša cena
11,50 €
Vaša cena bez DPH
10,00 €
11,5
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
910053
Výrobca
Dallmayr

 


Dallmayr Crema d'Oro Intensa zrnková káva je perfektná káva pre každého, kto má rád intenzívnu chuť s typickým nádychom talianskeho espressa s jemnou penou crema. Ponúkaná káva je špeciálne navrhnutá pre prípravu v kávovaroch a prístrojoch na espresso.

Vysoko kvalitná zrnková zmes kávy je podrobená vhodnému pomalému praženiu, aby sa zabezpečila maximálna intenzívna aróma.
Korenená a intenzívna káva, perfektná aj ako cappuccino alebo latte macchiato.

Objavte tajomstvo jej vynikajúcej chuti!


Chuťový profil:

Typ 100% káva Arabica
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma

 

V porovnaní s kávami Dallmayr Crema d'Oro a Dallmayr Espresso d'Oro sa jedná o výraznejšiu kávu. Vzhľadom na nízky obsah kofeínu je vhodná k celodennej konzumácii. Zrná Arabiky sú z Etiópie, pražené v tradičnej pražiarni v Mníchove.

Príprava: Káva Dallmayr Crema d'Oro sa skvele hodí k príprave v plne automatických kávovaroch. Každý hrnček kávy bude automaticky korunovaný jemnou penou nazývanou Crema.

Pri príprave kávy v plne alebo čiastočne automatických kávovaroch musí za 3 až 5 sekúnd vytekať espresso (Caffé Crema) v rovnomernom spenenom prúde. Akonáhle je prúd kávy na konci skôr vodový, odstráňte šálku, pretože práve teraz sú vo väčšej miere vyplachované horčiny.

Na dosiahnutie optimálneho výsledku pritom môžete na svojom plne automatickom kávovare vyskúšať rôzne nastavenia (keď vám nechutí, nemusí byť vždy na vine samotná káva). Všeobecne sa orientujte podľa údajov výrobcu a následne experimentujte s rôznym nastavením stupňa mletia, teploty, sily kávy a množstvo vody. Už čoskoro získate cit pre prípravu kávy podľa vašej chuti.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1 ks

Ušľachtilé zrná vysokohorskej kávy Arabica boli pre Dallmayr Crema d'Oro starostlivo zmiešané a jemne upražené. Výsledkom je káva so svetlou, hladkou zamatovou penou a jemnou, vyváženou arómou. Je skv...

 
11,33 €
Skladom: Áno
Kód: 910050
Dallmayr Crema d'Oro Selection Brazil 1 kg

Dallmayr Crema d'Oro Selection Brazil výber roku 2019 - zrnká kávy pochádzajú z najvyššej oblasti Cerrado v Campos Altos. Táto káva má arómu  čokolády a javorového sirupu. Chuť je jemná a ľahko sladká...

 
11,50 €
na objednávku
Kód: 910054
Dallmayr prodomo Entcoffeiniert - bez kofeínu zrnková káva 500 g

Pre milovníkov kávy, ktorí si chcú alebo musia dopriať kávu bez kofeínu je tu Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert.Výber najjemnejších horských druhov Arabica je starostlivo zbavený kofeínu a ďalších drážd...

 
5,92 €
Skladom: Áno
Kód: 910061