Dallmayr prodomo Entcoffeiniert - bez kofeínu zrnková káva 500 g

Dallmayr prodomo Entcoffeiniert - bez kofeínu zrnková káva 500 g

Vaša cena
6,82 €
Vaša cena bez DPH
5,68 €
6,82
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
910061
Výrobca
Dallmayr

 


Pre milovníkov kávy, ktorí si chcú alebo musia dopriať kávu bez kofeínu je tu Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert.

Výber najjemnejších horských druhov Arabica je starostlivo zbavený kofeínu a ďalších dráždivých a horkých látok špeciálnym postupom završeným pražením podľa špeciálnej receptúry Dallmayr, pri ktorom sa zachová plná aróma. Výsledkom je harmonická káva Dallmayr Prodomo entcoffeiniert.

Dallmayr Prodomo entcoffeiniert je káva s bohatou arómou s ovocnými tónmi a nízkou kyslosťou a horkosťou, vhodná aj do automatických kávovarov. Pestuje sa prevažne na plantážach v Etiópii.

Chuťový profil:

Typ 100% Arabica
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma

 

Príprava: káva vytvorená pre prípravu kávovaru s filtrom alebo s ručným filtrom, automatické kávovary, french presse.

Káva Dallmayr Prodomo sa skvele hodí ku klasickej príprave filtrovanej kávy buď v kávovare s filtrom, alebo použitím ručného filtra. Ak sa rozhodnete pre nemletú zrnkovú kávu Dallmayr Prodomo, pamätajte na jemné mletie.

Odporúčame použiť na jednu šálku 6 - 8 g mletej kávy, doba sparenia maximálne 8 minút. Existujú praktické odmerky s obsahom približne 7 g, ktoré vám uľahčia dávkovanie.

V prípade ručného filtrovania musí mať voda teplotu približne 92 až 95 ° C, nesmie sa teda variť, inak vystúpi do popredia horčiny. Najlepšie chutí čerstvo pripravená káva. Ak vám zostane väčšie množstvo kávy, ako potrebujete, nalejte ju do termosky.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať