Dallmayr prodomo Entcoffeiniert - bez kofeínu zrnková káva 500 g

Vaša cena
7,73 €
Vaša cena bez DPH
6,90 €
7,73
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
21.5.2024 u Vás
Kód
910061
Výrobca
DallmayrPre milovníkov kávy, ktorí si chcú alebo musia dopriať kávu bez kofeínu je tu Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert.

Výber najjemnejších horských druhov Arabica je starostlivo zbavený kofeínu a ďalších dráždivých a horkých látok špeciálnym postupom završeným pražením podľa špeciálnej receptúry Dallmayr, pri ktorom sa zachová plná aróma. Výsledkom je harmonická káva Dallmayr Prodomo entcoffeiniert.

Dallmayr Prodomo entcoffeiniert je káva s bohatou arómou s ovocnými tónmi a nízkou kyslosťou a horkosťou, vhodná aj do automatických kávovarov. Pestuje sa prevažne na plantážach v Etiópii.

Chuťový profil:

Typ 100% Arabica
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma

 

Príprava: káva vytvorená pre prípravu kávovaru s filtrom alebo s ručným filtrom, automatické kávovary, french presse.

Káva Dallmayr Prodomo sa skvele hodí ku klasickej príprave filtrovanej kávy buď v kávovare s filtrom, alebo použitím ručného filtra. Ak sa rozhodnete pre nemletú zrnkovú kávu Dallmayr Prodomo, pamätajte na jemné mletie.

Odporúčame použiť na jednu šálku 6 - 8 g mletej kávy, doba sparenia maximálne 8 minút. Existujú praktické odmerky s obsahom približne 7 g, ktoré vám uľahčia dávkovanie.

V prípade ručného filtrovania musí mať voda teplotu približne 92 až 95 ° C, nesmie sa teda variť, inak vystúpi do popredia horčiny. Najlepšie chutí čerstvo pripravená káva. Ak vám zostane väčšie množstvo kávy, ako potrebujete, nalejte ju do termosky.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať