Puly Caff Bar - univerzálny čistiaci prostriedok v spreji na nerez 1000 ml

Vaša cena
10,10 €
Vaša cena bez DPH
8,35 €
10,1
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
309000
Výrobca
Puly CaffPuly Bar je profesionálny čistič pre espressa a všetky druhy spotrebičov, ktoré majú povrch z nehrdzavejúcej ocele. Možno ho použiť na čistenie riadu a kuchynského vybavenia, kávovarov, mlynčekov ale aj mramorových, plastových a sklenených povrchov, zrkadiel, skiel i nožov. Je vhodný pre čistenie napr. chladničiek alebo mikrovlnnej rúry.

Puly Caff sprej nepení a nezanecháva šmuhy na očistenom povrchu. Po jeho aplikácii nie je nutné povrchy oplachovať vodou alebo ich leštiť. Puly Bar je certifikovaný čistiaci prostriedok (podľa normy H.A.C.C.P) pre použitie v domácnostiach a potravinárskom priemysle.

     Poznámka:
•    Z povrchov je nutné najprv odstrániť pevné častice a až potom aplikovať Puly Caffe bar sprej.

Nezapácha a je vhodný ako pre domácnosť, tak pre kancelárie, reštaurácie, kaviarne atď.

Puly Caff je dcérskou spoločnosťou skupiny Asachimici, ktorej história výroby čističov pre potravinársky priemysel siaha až do roku 1890. Značka Puly Caff vznikla predovšetkým pre sektor kávy. Je považovaná za špičkovú technológiu vo svojom odbore. V Taliansku je preferovanou značkou u vlastníkov profesionálnych zariadení na výrobu kávy aj pre použitie v malých kávovaroch určených pre domácnosť.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať