WPRO sprej na čistenie nerezovej ocele 484000008493 500 ml

Vaša cena
5,95 €
Vaša cena bez DPH
4,96 €
5,95
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
310021
Výrobca
WhirlpoolWhirlpool inox čistiaci sprej na nerezové povrchy 484000008493 500 ml

WPRO čistiaci sprej na nerezové plochy je špeciálne navrhnutý na čistenie, ochranu a leštenie povrchov z nerezovej ocele a chrómu. Sprej je ľahko použiteľný - stačí ho nastriekať na povrch a potom ho utrieť suchou handričkou. Nie je potrebné povrch následne oplachovať.

Vďaka jeho zloženiu poskytuje čistiaci sprej efektívne a šetrné čistenie povrchov z nerezovej ocele a chrómu. Zároveň chráni tieto povrchy pred ďalšími nečistotami a usadeninami a zaisťuje im lesklý vzhľad.

Čistič na všetky nerezové a chrómové povrchy

Veľmi praktické sú nerezové povrchy. Sú stále obľúbenejšie nielen ako prvok reštauračných kuchýň, ale objavujú sa aj v našich domácnostiach. Oplatí sa zakúpiť vhodné produkty na údržbu, aby ste sa mohli tešiť z vysokej kvality ocele čo najdlhšie.

Vhodný na čistenie lesk a ochranu povrchov

Prípravky pre starostlivosť o domáce spotrebiče nielen čistia nerezové povrchy, ale tiež ich chránia pred novými nečistotami.Prípravok pokrýva nerezovú oceľ ochrannou vrstvou, ktorá chráni pred poškriabaním a inými stopami. Navyše oceľ nepoškriabe, leskne sa a zanecháva sviežu citrusovú vôňu.

Univerzálny sprej na čistenie nerezovej ocele

Ponúkaný profesionálny prostriedok WPRO je možné použiť na čistenie varných dosiek, rúry, digestora a mnohých ďalších povrchov z nerezovej ocele. Vďaka tomu nemusíte zháňať drahé čistiace prostriedky. Balenie s objemom 500 ml vydrží dlho a pohodlný rozprašovač vám umožní ľahko rozprášiť prípravok na čistiaci povrch.

Preverená kvalita značky Wpro

Rad čistiacich prostriedkov WPRO je odporúčaný najväčšími výrobcami domácich spotrebičov. Jedná sa o profesionálne čistiace spreje a doplnky, ktoré pomáhajú zbaviť sa tých najťažších, mastných nečistôt. Pozrite sa aj na ďalšie produkty z tohto radu a udržujte svoju kuchyňu čistú a zabráňte množeniu baktérií.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty