Mami´s Caffé Choco Classic, Klasik plechovka 250 g

Vaša cena
8,40 €
Vaša cena bez DPH
7,50 €
8,4
Pôvodná cena
11,32 €
Ušetríte
26% / 2,92 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
28.2.2024 u Vás
Kód
121002
Výrobca
Mami´s Caffé ChocoTalianská čokoláda Mami's Caffé Classic je lahodná čokoládová zmes, ktorá vám umožní pripraviť lahodnú a hustú čokoládu. S Mami's Caffé Choco Classic si môžete rýchlo a jednoducho pripraviť lahodnú horúcu čokoládu, ale aj vychutnať osviežujúcu studenú čokoládu. Mami's Caffé Choco je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú čokoládu s intenzívnou a bohatou chuťou, ktorú si môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Či už si vychutnávate teplú a jemnú chuť horúcej čokolády, alebo osviežujúcu chuť studenej, Mami's Caffé Classic vám poskytne ten najlepší zážitok z talianskej čokolády, ktorý si môžete vychutnávať každý deň.

Skvelé na tejto zmesi je, že neobsahuje sušené mlieko, takže neobsahuje laktózu, a pritom je taká lahodná. To znamená, že domácu čokoládu môžete pripraviť z bezlaktózového alebo rastlinného mlieka, takže je vhodná pre každého, kto má intoleranciu laktózy. Množstvo použitej zmesi si môžete upraviť podľa vlastnej chuti, aby ste dosiahli viac alebo menej intenzívnu chuť. Vo všeobecnosti sa však odporúča pridať 25-30 g prášku na 100-120 ml mlieka a dôkladne premiešať, kým sa všetko nerozpustí. Ak chcete získať ešte väčší pôžitok, môžete pridať šľahačku alebo posypať čokoládu kakaovým práškom. Mami's Caffé ponúka aj iné druhy horúcej čokolády a ďalšie výrobky, ktoré sa oplatí vyskúšať ako  Pomaranč, škorica, Lieskový oriešokNugát alebo Amaretto.

Mami's Caffé Choco je balená v praktickej plechovej dóze, ktorá pomáha zachovať jej arómu. Vďaka elegantnému baleniu je táto čokoláda najvyššej kvality vhodná aj ako darček, ktorý určite neurazí. Okrem toho je táto čokoládová zmes bez GMO a alergénov. Odporúča sa skladovať na chladnom a suchom mieste pri teplote 18-25 °C.

Hmotnosť: 250 g

Zloženie: cukor, kakaový prášok (22/24) (30 %), zemiakový škrob, guarová múka (E412), soľ a arómy.

Výživové hodnoty na 100 ml: Energia 1597 Kj / 380 Kcal, tuky 6,88 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 4,26 g), sacharidy 65,72 g (z toho cukry 58,8 g), vláknina 14 g, bielkoviny 6,68 g a soľ 380 mg.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať