Mami´s Caffé Choco Nugát plechovka 250 g

Vaša cena
11,43 €
Vaša cena bez DPH
9,53 €
11,43
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
121003
Výrobca
Mami´s Caffé ChocoMami´s Caffé Choco Nugát ukončený predaj - ponúkame variant talianskej horúcej čokolády.

 

Mami's Caffé Choco Nugát je lahodná čokoládová zmes, ktorá ponúka úžasnú nugátovú chuť. S Mami's Caffé Choco Nugát si môžete pripraviť lahodnú domácu čokoládu, kedykoľvek dostanete chuť. So značkou Mami's Caffé si môžete dopriať absolútne lahodnú horúcu, vlažnú alebo studenú čokoládu, ktorá vás poteší svojou intenzívnou a lahodnou chuťou. Mami's Caffé Choco Nougat je skvelou voľbou pre všetkých milovníkov čokolády s plnou a bohatou nugátovou chuťou.

 

Skvelé na tejto zmesi je, že neobsahuje sušené mlieko, takže neobsahuje laktózu, a pritom je taká lahodná. To znamená, že domácu čokoládu môžete pripraviť z bezlaktózového alebo rastlinného mlieka, takže je vhodná pre každého, kto má intoleranciu laktózy. Množstvo použitej zmesi si môžete upraviť podľa vlastnej chuti, aby ste dosiahli viac alebo menej intenzívnu chuť. Vo všeobecnosti sa však odporúča pridať 25-30 g prášku na 100-120 ml mlieka a dôkladne premiešať, kým sa všetko nerozpustí. Ak chcete získať ešte väčší pôžitok, môžete pridať šľahačku alebo posypať čokoládu kakaovým práškom. Mami's Caffé ponúka aj iné druhy horúcej čokolády a ďalšie výrobky, ktoré sa oplatí vyskúšať ako Choco Classic, Lieskový oriešok Pomaranč, škorica alebo Amaretto.

Mami's Caffé Choco je balená v praktickej plechovej dóze, ktorá pomáha zachovať jej arómu. Vďaka elegantnému baleniu je táto čokoláda najvyššej kvality vhodná aj ako darček, ktorý určite neurazí. Okrem toho je táto čokoládová zmes bez GMO a alergénov. Odporúča sa skladovať na chladnom a suchom mieste pri teplote 18-25 °C.

Hmotnosť: 250 g

Zloženie: cukor, kakaový prášok (22/24) (30 %), zemiakový škrob, guarová múka (E412), soľ a arómy.

Výživové hodnoty na 100 ml: Energia 1597 Kj / 380 Kcal, tuky 6,88 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 4,26 g), sacharidy 65,72 g (z toho cukry 58,8 g), vláknina 14 g, bielkoviny 6,68 g a soľ 380 mg.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať