Green Idea MIGREEN bylinný čaj proti bolesti hlavy 20 vrecúšok

Vaša cena
3,42 €
Vaša cena bez DPH
2,85 €
3,42
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
6.10.2023 u Vás
Kód
800203
Výrobca
TopvetMigreen je bylinný čaj, ktorý je určený na pomoc pri častých bolestiach hlavy. Tento jedinečný bylinný prípravok obsahuje šesť druhov bylín vrátane žihľavy, zeleného čaju, kôry vŕby bielej, medovky, mäty piepornej a kvetov levandule. Tieto prírodné zložky majú pozitívne účinky na celkové uvoľnenie a zníženie stresu, zlepšujú duševné a kognitívne zdravie. Tento prírodný doplnok stravy je skvelým spôsobom, ako podporiť vaše celkové zdravie a pohodu. Čaj je vyrobený na Slovensku a mal by sa skladovať v suchu pri izbovej teplote a vlhkosti do 70 %. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a uchovávajte mimo dosahu detí


Bylinný čaj Migreen je veľmi jednoduchý na prípravu. Stačí 1 vrecúško zaliať 0,25 l vriacej vody a nechať lúhovať 5 - 10 minút. Odporúča sa vypiť 2-3 šálky denne a neprekračovať odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy.


Zloženie: Rumanček obyčajný nať, Zelený čaj, Vŕba biela kôra, Medovka lekárska nať, Mäta pieporná nať, Levanduľa lekárska kvet.


Výživový doplnok: Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Obsah živín a energetická hodnota 1 čajového vrecúška sú zanedbateľné.


Výrobca: Herbex spol. s.r.o., 991 28 Vinica 53, Slovenská republika

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať