Green Idea GASTROGREEN bylinný čaj na podporu trávenia a zažívania

Vaša cena
3,53 €
Vaša cena bez DPH
2,94 €
3,53
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
7.6.2023 u Vás
Kód
800204
Výrobca
TopvetGASTROGREEN je lahodný bylinný čaj, ktorý obsahuje jedinečnú kombináciu siedmich druhov bylín vrátane mäty piepornej, púpavy, pŕhľavy, harmančeka, ostružiny, anízu a lopúcha. Čaj podporuje normálne trávenie a zažívanie a môže byť prospešný pre ľudí trpiacich pomalým trávením, nadúvaním a hnačkou. Okrem toho sa bylinky použité v tejto zmesi užívajú na osvieženie organizmu, detoxikáciu a optimálne vylučovanie vody z tela. Gastrogreen sa môže používať aj ako prebiotikum.

Príprava čaju je jednoduchá. Stačí jedno čajové vrecúško zaliať 0,25 l vriacej vody a nechať 5 až 10 minút lúhovať. Odporúča sa vypiť 2-3 šálky čaju denne a neprekračovať odporúčané dávkovanie. Nie je určený pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Gastrogreen je doplnok stravy a obsahuje zanedbateľné množstvo živín a energie. Gastrogreen je vyrobený na Slovensku a mal by sa skladovať v suchu pri izbovej teplote a vlhkosti do 70 % a mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Zloženie: Koreň mäty piepornej, koreň a stonka púpavy, koreň senovky gréckej, kvet harmančeka, list černice, plod anízu, stonka lopúcha

Výrobca: Herbex spol. s.r.o., 991 28 Vinica 53, Slovenská republika

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať