Green idea Lymforegén bylinný čaj podpora lymfatického systému 20 x 1,5 g

Vaša cena
3,56 €
Vaša cena bez DPH
3,18 €
3,56
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.4.2024 u Vás
Kód
800201
Výrobca
Green idea s.r.o.Lymforegen čaj je prípravok, ktorý obsahuje bylinnú kompozíciu zo 7 druhov bylín. Optimálne fungujúci lymfatický systém je dôležitý parameter pre zdravie človeka. O ďalších účinkoch vzhľadom na legislatívu EÚ nie je možné podať informácie. Viac o účinkoch byliny nájdete v herbároch a liekopisoch.

​​​​​​​Bylinné čajové zmesi Green idea sú 100% prírodné produkty, nie sú chemicky ošetrené, nie sú prifarbované ani aromatizované. Vďaka unikátnej kompozícii bylín dosahujeme vysokú účinnosť a harmonickú chuť.

Obsah:

 

1 dávka

(1 nálevové 
vrecko)

Denná dávka

2 - 3 šálky denne

% ODD

Odporúčaná
denná dávka

Púpava kořen a vňať

450 mg

900 - 1350 mg

Nie je stanovená

Žihľava list

450 mg

900 - 1350 mg

Nie je stanovená

Echinacea kvet 

150 mg

300 - 450 mg

Nie je stanovená

Nechtík kvet

150 mg

300 - 450 mg

Nie je stanovená

Praslička vňať

150 mg

300 - 450 mg

Nie je stanovená

Pomaranč plod

75 mg

150 - 225 mg

Nie je stanovená

Citrónová tráva

75 mg

150 - 225 mg

Nie je stanovená

Zloženie: Púpava koreň a vňať (Radix taraxaci cum herba), Žihľava vňať (herba urticae), Echinacea kvet (flos echinaceae), Nechtík kvet (flos calendulae), Praslička vňať (herba equiseti), Pomaranč oplodie (pericarpium aurantii), Citrónová tráva (citronella)

Príprava: 1 vrecko zbavené vrchného papierového prebalu zalejeme 0,25 l vriacej vody a necháme vylúhovať 5–10 min. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý bezprostredne pred použitím.

Dávkovanie: odporúča sa vypiť 2 až 3 šálky denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotné a dojčiace matky.

Výživový doplnok: sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Obsah živín a energetická hodnota 1 vrecúška je zanedbateľná.

Skladovanie: v suchu, pri teplote do 25 °C a vlhkosti do 70 %. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Vyrobené na Slovensku

Výrobca: Herbex spol. s.r.o., 991 28 Vinica 53, Slovenská republika

 

Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať