Bosch / Siemens TCZ6002 odvápňovacie tablety 6 ks

Vaša cena
7,98 €
Vaša cena bez DPH
6,65 €
7,98
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
25.6.2024 u Vás
Kód
301102
Výrobca
BoschOdvápňovacie tablety Bosch Siemens 311864 (6ks)


TCZ6002 Bosch  / Siemens odvápňovacie tablety do kávovarov (6 x 18 g tbl.) odstraňujú vodný kameň a rôzne iné usadeniny.

Niet pochýb o tom, že pravidelné odstraňovanie vodného kameňa z vášho kávovaru je jednou z najdôležitejších súčastí jeho údržby. Pravidelné odvápnenie je dôležité, pretože usadeniny môžu nielen negatívne ovplyvniť chuť Vašej kávy, ale môžu byť tiež príčinou poruchy kávovaru. Ak sa chcete zbaviť usadenín vodného kameňa, odporúčame používať odvápňovacie tablety. Tie zaistia, že Váš kávovar bude vždy v dobrom prevádzkovom stave a Vaša káva bude chutiť skvele.

Jednoduché odvápnenie pomocou tabliet

Odvápnenie pomocou profesionálnych tabliet je veľmi jednoduché. Pokiaľ máte automatický kávovar, stačí tablety rozpustiť podľa návodu a potom roztok naliať do nádržky na vodu. Pokiaľ má Váš kávovar automatický program na odstraňovanie vodného kameňa, prevedie Vás ďalšími krokmi. Tablety na odstránenie vodného kameňa z kávovaru Siemens (6 kusov je súčasťou balenia) Vám vystačia až na 3 cykly.

Kompatibilný s mnohými spotrebičmi

Ponúkané tablety Bosch 311864originálnym výrobkom pre prístroje Siemens, Bosch, Neff a Gaggenau. Výberom kompatibilných výrobkov na údržbu si môžete byť istí aj ich vysokou kvalitou. Tablety je možné okrem iného použiť v mnohých kávovaroch alebo rýchlovarných kanviciach, s výnimkou tých s oceľovým a smaltovaným povrchom, ktoré nie sú odolné voči kyselinám. Postarajte sa o hygienu svojich spotrebičov ešte dnes!

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať