Siemens TZ80004A sada na údržbu kávovaru

Vaša cena
30,26 €
Vaša cena bez DPH
25,01 €
30,26
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
28.5.2024 u Vás
Kód
290104
Výrobca
Siemens Čistiaca súprava Siemens TZ80004A pre kávovary


 

Servisná súprava Siemens TZ80004A je spoľahlivým pomocníkom pre majiteľov automatických kávovarov Siemens a Tassimo. Táto súprava vám umožní poskytnúť kávovaru optimálnu starostlivosť a údržbu. Takto dosiahnete dlhšiu životnosť kávovaru a ešte lepšiu chuť vašej obľúbenej kávy.

Balenie obsahuje:

  • 10 čistiacich tabliet
  • 3 tablety na odstraňovanie vodného kameňa
  • 1 vodný filter BRITA
  • 1 čistiaca kefka

V balení nájdete čistiace tablety, ktoré sú určené na odstránenie zvyškov kávy, mastnoty a iných nečistôt z kávovaru. Tieto tablety pomáhajú udržiavať vnútorné mechanizmy kávovaru čisté a zabraňujú nepríjemnému zápachu a zhoršeniu chuti kávy. Súprava obsahuje aj tablety na odstraňovanie vodného kameňa, ktoré sú nevyhnutné na odstránenie vápenatých usadenín a predchádzanie možnému poškodeniu kávovaru. Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa je dôležité na udržanie optimálneho výkonu a predĺženie životnosti kávovaru. Na zabezpečenie vynikajúcej kvality vody, ktorá ovplyvňuje výslednú chuť kávy, je súčasťou servisnej súpravy aj vodný filter BRITA. Tento filter odstraňuje nečistoty a iné látky, ktoré sa nachádzajú vo vode z vodovodu a môžu negatívne ovplyvniť chuť a arómu kávy. Na dokonalé čistenie a konečnú údržbu jednotlivých častí kávovaru nesmie v balení chýbať čistiaca kefka. S touto kefkou sa ľahko dostanete aj do inak ťažko prístupných miest a ľahko odstránite zvyšky kávy a iné nečistoty.

Upozornenie:
Pozor! Výrobok je dráždivý pre pokožku. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.

Pokyny na bezpečné zaobchádzanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Používajte ochranné rukavice a ochranné okuliare.

V prípade kontaktu s očami: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte v oplachovaní. Ak sa necítite dobre, zavolajte TOXICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekárnika.

Pri podráždení pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie.

Ďalšie upozornenie: Obsah/obal zlikvidujte na špeciálnom alebo nebezpečnom zbernom mieste. Obsahuje peroxymonosulfát draselný a kyselinu maleínovú. identifikácia zložiek: 5-15 % fosfonáty, 15-30 % bieliace látky na báze kyslíka.

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať