Vergnano Gran Aroma Bar zrnková káva 1 kg

Vaša cena
13,55 €
Vaša cena bez DPH
11,29 €
13,55
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
910160
Výrobca
VergnanoLahodná kombinácia vybraných zŕn Arabicy a Robusty z najlepších kávových regiónov sveta vás svojím silným a lahodným arómou po ránu prebudí a naštartuje váš deň.

Zrnková káva Vergnano Gran Aroma Bar je jedinečná pre svoju kombináciu zŕn Arabicy zo Strednej Ameriky a orientálne Robusty z plantáží Afriky, ktoré vytvára silnú kávu s plnou dlhotrvajúcou chuťou sa smotanovým nádychom.

Zmes káv Arabicy 60% a Robusty 40%.

Balenie obsahuje 1 kg zrnkovej kávy.


Informácie o výrobcovi

Vergnano

Caffé Vergnano má už dlhoročnú tradíciu na trhu a to od roku 1882, kedy Domenico Vergnano otvoril obchod s potravinárskym tovarom v mestečku Chieri pri talianskom Torina. V obchode sa čoskoro začal zaoberať predajom a pražením kávy. Toto odhodlanie bolo poháňané odvážnymi rozhodnutiami a zakúpením prvé kávové plantáže v Keni. Od začiatku sa Vergnano orientovalo na výber najcennejších druhov káv, tie ktoré len rastú v istých nadmorských výškach, v zvláštnych klimatických krajiny bohaté na minerálne soli, ktoré sú vo stredomorských amerických krajinách ako sú Haiti, Salvador, Costa Rica, San Domingo, Guatemala a neskôr tiež Kenya a Brazílie. Sledovanie kvality v skutočnosti začína už pred začiatkom rastu rastliny a to používaním prírodného kompostu u kávových fariem, ktoré produkujú pre Vergnano, pretože to je jediná metóda, ktorá povoľuje kultiváciu chutných zrniek kávy.

Vergnano vždy dělá kávu uměním, a to s jedním cílem: nabídnout různé druhy kávy ve velmi vysoké kvalitě. Tajemství při výběru surovin a péče o výrobní proces. Objevené chutě spotřebitelů jsou uspokojeny zkušenostmi, profesionalitou a velkou vášní. Směsi Vergnano jsou jako dílo jednoho autora, nesou nezaměnitelný tón, charakter a třídu. 

Casa Del Caffé Vergnano S.P.A., S.S. Torino / Asti Km 20, 10026 Santena / Italy.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať