Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1 kg

Vaša cena
16,68 €
Vaša cena bez DPH
13,90 €
16,68
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
25.6.2024 u Vás
Kód
910161
Výrobca
VergnanoLahodné espresso z pravej talianskej pražiarne si môžete vychutnať aj u vás doma. Kvalitné zrnková káva Vergnano Espresso Bar vyniká svojimi čokoládovými podtóny a plným telom.

Káva je vhodná aj pre tie najväčšie milovníkov kávy. Vďaka vysokej kvalite zrnkovej kávy, ktorá prechádza prísnou kontrolou, je zaručené, že sa k vám do rúk dostávajú len tie najlepšie a čerstvá zrná pre dokonalý šálku kávy.

Zrnková káva Vergnano Espresso Bar je vhodná aj pre domáce kávovary a vy si to pravé talianske espresso môžete vychutnať i v pohodlie domova.

Perfektne vyvážený pomer Arabiky 80% a Robusty 20%.

Balenie obsahuje 1 kg zrnkovej kávy.


Informácie o výrobcovi

Vergnano

Caffé Vergnano má už dlhoročnú tradíciu na trhu a to od roku 1882, kedy Domenico Vergnano otvoril obchod s potravinárskym tovarom v mestečku Chieri pri talianskom Torina. V obchode sa čoskoro začal zaoberať predajom a pražením kávy. Toto odhodlanie bolo poháňané odvážnymi rozhodnutiami a zakúpením prvé kávové plantáže v Keni. Od začiatku sa Vergnano orientovalo na výber najcennejších druhov káv, tie ktoré len rastú v istých nadmorských výškach, v zvláštnych klimatických krajiny bohaté na minerálne soli, ktoré sú vo stredomorských amerických krajinách ako sú Haiti, Salvador, Costa Rica, San Domingo, Guatemala a neskôr tiež Kenya a Brazílie. Sledovanie kvality v skutočnosti začína už pred začiatkom rastu rastliny a to používaním prírodného kompostu u kávových fariem, ktoré produkujú pre Vergnano, pretože to je jediná metóda, ktorá povoľuje kultiváciu chutných zrniek kávy.

Vergnano vždy dělá kávu uměním, a to s jedním cílem: nabídnout různé druhy kávy ve velmi vysoké kvalitě. Tajemství při výběru surovin a péče o výrobní proces. Objevené chutě spotřebitelů jsou uspokojeny zkušenostmi, profesionalitou a velkou vášní. Směsi Vergnano jsou jako dílo jednoho autora, nesou nezaměnitelný tón, charakter a třídu. 

Casa Del Caffé Vergnano S.P.A., S.S. Torino / Asti Km 20, 10026 Santena / Italy.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať