Puly Caff Cleaner Descaler - odvápňovací prášok 10 x 30 g

Vaša cena
13,30 €
Vaša cena bez DPH
10,99 €
13,3
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
309009
Výrobca
Puly CaffPuly Caff Cleaner Descaler - odvápňovací prášok 10 x 30 g sa už nevyrába. Produkt bol nahradený Puly Caff Cleaner Descaler - odvápňovací prášok 10 x 25 g. 

Odvápňovací prostriedok Puly Caff Cleaner Descaler je určený na odvápnenie vnútorných častí všetkých zariadení na výrobu kávy, a to od malých prenosných zariadení, až po profesionálne kávovary bežne používané v reštauráciách a kaviarňach. Možno ho použiť aj pre odvápnenie umývačiek riadu, práčok a rýchlovarných kanvíc.

     Poznámka:
•    Rozpustite obsah sáčku v 1 litre vody. Potom roztok nalejte do nádržky pre vodu vo vašom zariadení. Spustite odvápňovací proces a potom postupujte podľa užívateľských a servisných pokynov, ktoré nájdete v príručke vášho prístroja.

     Obsahuje:
•    kyselinu citrónovú a kyselinu vínnú;
•    obsah balenia: 30 g.

Puly Caff je dcérskou spoločnosťou skupiny Asachimici, ktorej história výroby čističov pre potravinársky priemysel siaha až do roku 1890. Značka Puly Caff vznikla predovšetkým pre sektor kávy. Je považovaná za špičkovú technológiu vo svojom odbore. V Taliansku je preferovanou značkou u vlastníkov profesionálnych zariadení na výrobu kávy aj pre použitie v malých kávovaroch určených pre domácnosť.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať