Puly Calcinet Polvere 1000 g odvápňovací prášok

Vaša cena
21,36 €
Vaša cena bez DPH
17,80 €
21,36
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
25.6.2024 u Vás
Kód
309007
Výrobca
Puly CaffProfesionálny odvápňovací prášok Puly Calcinet Polvere 1000 g je možné aplikovať do všetkých zariadení stravovacích služieb. Je navrhnutý tak, aby bezpečne zbavil kávovary, umývačky riadu, varné kanvice a iné zariadenia vodného kameňa. Calcinet je dodávaný vo forme prášku, mieša sa s teplou vodou a začne pracovať v niekoľkých minútach. Na rozdiel od škodlivých kyselín, Calcinet nepoškodzuje kovové, gumové alebo sklenené časti.

Jedno balenie Calcinet 1000 g, ktoré po zmiešaní s vodou vydá 10 l čistiaceho roztoku, ktorý môže byť použitý priamo do zásobníka vody na prípravu espressa. Rovnako ako u všetkých čistiacich roztokov, je treba dbať, aby čistené časti boli dôkladne opláchnuté čistou vodou pred opätovným uvedením do prevádzky.

Calcinet má veľmi silné odstraňovací účinky. Jeho použitie je najvhodnejší pre komerčné kávovary a priemyselné aplikácie, ako sú umývačky riadu. Všeobecne je vhodný na použitie aj pre domáce výrobky.

     Poznámka:
•    Bežný návod na použitie odvápnenie kávovaru a iných stravovacích zariadení: dve polievkové lyžice Calcinet prášku rozpustite v 1,7 l teplej vody. Následne prášok premiešajte, kým nebudú všetky kryštály rozpustené. Potom roztok nalejte do nádržky na vodu vo Vašom zariadení. Spustite odvápňovací proces a potom postupujte podľa užívateľských a servisných pokynov, ktoré nájdete v príručke vášho prístroja. Po aplikácii roztoku očistené časti opláchnite čistou vodou.

•    Návod na odvápnenie umývačky a umývačky pre baristu (na sklo): vypnite a odpojte prístroj od zdroja, nechajte úplne vytiecť vodu z prístroja, opláchnite filtre pod tečúcou vodou. Skontrolujte či trysky nie sú zapchaté a ide s nimi voľne otáčať. V tomto bode pokiaľ nájdete stopy vodného kameňa, napustite prístroj vodou a použite Calcinet miesto čistiacich prostriedkov v uvedenom dávkovaní. Spustite odvápňovací proces a potom postupujte podľa užívateľských a servisných pokynov, ktoré nájdete v príručke Vášho prístroja.

Ak budete opakovať aplikáciu častejšie, môžete znížiť dávku na 300 g v 10 l vody.

Puly Caff je dcérskou spoločnosťou skupiny Asachimici, ktorej história výroby čističov pre potravinársky priemysel siaha až do roku 1890. Značka Puly Caff vznikla predovšetkým pre sektor kávy. Je považovaná za špičkovú technológiu vo svojom odbore. V Taliansku je preferovanou značkou u vlastníkov profesionálnych zariadení na výrobu kávy aj pre použitie v malých kávovaroch určených pre domácnosť.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať