Mepal Lunchpot Ellipse desiata dóza s oddelenými priehradkami 500 ml + 200 ml jogurt + müsli / polievka + krutónky 107648092400 Nordic Green

Vaša cena
17,52 €
Vaša cena bez DPH
14,48 €
17,52
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
28.2.2024 u Vás
Kód
200527
Výrobca
Mepal Mepal Ellipse jogurtový snack box 500 ml + 200 ml 107648013800 (modrý)

✓ Praktická nádoba na jogurt s ovocím, cereálie alebo zeleninu s dipom. 

✓  Skvele tesniace viečko, materiál vhodný do umývačky riadu. 

✓  Vhodné na občerstvenie do práce, do školy alebo na cesty.


Nie vždy máme možnosť jesť jedlo doma. Veľkú časť dňa trávime v škole, v práci a niekedy aj na cestách alebo v prírode. V takýchto prípadoch je dôležité zabezpečiť jedlo na donášku, aby sme boli počas dňa vitálni. Do čoho zabaliť jedlo? Do ružovej nádoby na jedlo Mepal Ellipse!

Praktická nádoba na raňajky, obed alebo večeru

Nádoba na obed sa vyznačuje značnou kapacitou. Jeho najväčšou výhodou však je, že je vhodný na ohrev v mikrovlnnej rúre (okrem viečka)! Vďaka tomuto pohodliu nepotrebujete žiadny ďalší riad, aby ste si mohli dať teplé a sýte jedlo mimo domova. Na druhú stranu môžete nádobu po večeri umyť v umývačke riadu! Vďaka tomu je jej používanie ešte pohodlnejšie.

Desiata dóza

Ideálne pre jogurt s müsli alebo polievku s krutónmi. Dóza sa skladá z dvoch samostatných nádob, ktoré umožňujú oddeliť rôzne ingrediencie.

Stopercentne tesniace viečka

Každá nádoba má vlastné tesniace viečka. Obe viečka možno spojiť alebo oddeliť jednoduchým otočením. Inteligentné riešenie pri miešaní rôznych ingrediencií.

Dóza vhodná na ohrev, mrazenie či umývačku

Olovrantovú dózu je možné používať v mrazničke, mikrovlnnej rúre (bez viečka) a umývačke riadu. Vrchná priehľadná nádoba by sa nemala používať v mikrovlnnej rúre.

Kapacita

Spodná nádoba má objem 500 ml a ponúka dostatok priestoru na polievku alebo jogurt. Veľkosť hornej nádoby je 200 ml, čo je približne 75 g müsli alebo ovocia.

Variantom na prípravu môže byť aj šalát a krutónky alebo cestoviny a omáčka.

Parametre nádoby sú:
  • Celkový objem: 700 ml (500 ml + 200 ml).
  • Dĺžka: 10,7 cm.
  • Šírka: 10,7 cm.
  • Výška: 15,1 cm.
  • Farba: Nordic Green (odtieň modrej, sivej).
  • Vhodné do umývačky: áno.
  • Vhodné do mrazničky: áno.
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry: áno.
Príslušenstvo skladacia lyžica

Skladacia lyžička Ellipse je vhodným doplnkom k boxu na občerstvenie. Jogurt tak môžete jesť kdekoľvek!

Holandská spoločnosť Mepal je známa svojimi kvalitnými výrobkami do kuchyne a na každodenné použitie. Jej výrobky sa vyznačujú kvalitou, funkčnosťou a prvotriednym dizajnom. Výrobky Mepal majú široké využitie a ich opätovným používaním pomáhate chrániť prírodu pred zbytočným odpadom a plastom.  

Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúkajú širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom.

Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať