Mepal Modula dóza na potraviny a údeniny 550/3 106938030600

Vaša cena
11,90 €
Vaša cena bez DPH
9,92 €
11,9
Pôvodná cena
14,90 €
Ušetríte
20% / 3,00 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
24.7.2024 u Vás
Kód
200525
Výrobca
MepalMepal Modula 550/3 úložná dóza na údeniny 550/3 (biela)

✓ Vynikajúce praktické vlastnosti v kombinácii so štýlovým dizajnom, to všetko ponúka nádoba Modula!


Nádoba na potraviny Mepal Modula

Opakovane použiteľné potravinové dózy sú nevyhnutným doplnkom každej kuchyne. Umožňujú nielen udržiavať poriadok v chladničke, ale aj predlžujú čerstvosť potravín. Moderná nádoba Mepal Modula sa skladá z 3 samostatných častí, vďaka čomu pojme až 3 druhy potravín. Výrobok je nepriepustný, hygienický a je možné ho umývať v umývačke riadu.

Trojdielny organizér do chladničky

Obdĺžniková nádoba Mepal Modula 550/3 sa skladá z 3 modulov - každý s výškou 2,5 cm. Ide o mimoriadne funkčné riešenie, pretože umožňuje inteligentné využitie priestoru v chladničke. Dno nádoby tvorí perforovaná profilovaná vanička. Udržuje potraviny mimo dosahu vlhkosti, čo rozhodne podporuje ich čerstvosť!

Rozmery potravinovej dózy
  • Dĺžka: 22,4 cm.
  • Šírka: 16 cm.
  • Výška: 8,6 cm.
Ideálne pre údeniny a syry

Pokiaľ hľadáte miesto na uloženie údenín, paštét alebo syrov, bude pre vás nádoba Mepal Modula 550/3 ideálnym riešením. Nielenže izoluje potraviny a zabraňuje šíreniu intenzívnych pachov, ale taktiež predlžuje ich trvanlivosť. V nádobe môžete skladovať aj ďalšie produkty, napríklad zeleninu alebo ovocie. Vďaka svojmu modernému dizajnu vyzerá rovnako štýlovo ako kedykoľvek predtým - a to ako vo vnútri, tak aj mimo chladničky, napr. na stole alebo kuchynskej poličke

Premyslený dizajn – dóza do každej kuchyne!

Produktový rad Mepal Modula je funkčným doplnkom, ktorý pomáha znižovať plytvanie potravinami. Vďaka priehľadnému veku vidíte, čo je vo vnútri bez toho, aby ste museli nádobu otvárať a kontrolovať zásoby! Veľký objem 1650 ml vám umožní uskladniť pomerne veľké množstvo potravín. Zároveň príslušenstvo nezaberie mnoho miesta a vďaka jednoduchému tvaru môžete nádoby stohovať na seba. Organizér je vyrobený z odolného plastu bez obsahu BPA.

Moderný box Mepal

Holandská značka Mepal si získava dôveru zákazníkov ponukou moderných a inteligentných kuchynských doplnkov. Patria medzi ne fľaše, boxy na občerstvenie a nádoby na potraviny. Primárnou hodnotou pre výrobcu je funkčnosť - výrobky sú navrhnuté tak, aby čo najviac uľahčili každodenné úlohy. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a kvalitným materiálom sú mimoriadne estetické a hodia sa do každého interiéru. Vyberte si nádoby na potraviny Mepal Modula a život bude jednoduchší s menším množstvom odpadu!

Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú prísne normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúkajú širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom.

Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať