Kusmi Tea Organic White Bellini sypaný čaj v plechovce 90g

Vaša cena
21,21 €
Vaša cena bez DPH
17,68 €
21,21
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
26.7.2024 u Vás
Kód
910697
Výrobca
Kusmi TeaSYPANÝ ORGANICKÝ BIELY ČAJ KUSMI TEA WHITE BELLINI (90 G)

Vychutnajte si prémiový sypaný biely čaj BIO White Bellini. Takmer neoxidovaný organický čaj.


Biely čaj White Bellini rozširuje obľúbený sortiment kvalitných čajov Kusmi Tea. Osviežujúci biely čaj je takmer neoxidovaná verzia čajuKusmi Tea White Bellini v sebe spája jemnosť bieleho čaju s opojnou ovocnou vôňou sladkých broskýň a šťavnatých marhúľ. Precízny spôsob zberu čajových lístkov zaručuje jedinečnú chuť a výnimočnú kvalitu čaju. Pre tento čaj sa prvé lístky a púčiky starostlivo vyberajú a ručne zbierajú len dvakrát počas roka.

Tento čaj je inšpirovaný lahodným kokteilom Bellini, ktorý prvýkrát namiešal Giuseppe Ciprani v slávnom Harry's Bare v Benátkach koncom 40. rokov 20. storočia. Tento obľúbený koktail sa vyrába z prosecca a broskyňovej šťavy, ktorá mu dodáva charakteristickú ružovo-oranžovú farbu. Údajne inšpirovala aj jeho názov. Koktail bol pomenovaný na počesť slávneho benátskeho renesančného maliara Giovanniho Belliniho, ktorý mal tieto odtiene obzvlášť rád.

Kovová škatuľka obsahuje 20 čajových vrecúšok, ktoré sú naplnené 2 gramami čajovej zmesi. Praktická nádoba sa ľahko otvára a zatvára a udržiava čaj bez prístupu vzduchu, čo pomáha zachovať jeho chuť a vôňu.

Zloženie Kusmi Tea White Bellini:

Zmes zalejte horúcou, ale nie vriacou vodou (80 °C) a nechajte ju 3 minúty lúhovať.

 

Kusmi Tea Lovely Night směs

 

EcoCert:

Ekologické certifikáty nie sú len nálepky na zatraktívnenie obalu, ale aj dôležité potvrdenie nezávislého certifikačného orgánu, že všetky použité suroviny spĺňajú prísne kritériá pre označenie "bio" a že všetky výrobné zariadenia sú pravidelne kontrolované. Kontrolujú sa nielen vstupné suroviny, ale aj proces zostavovania a balenia, takže niet pochýb, že "bio" a "organický" nie sú pre Kusmi Tea len frázy, ale skutočný záväzok.


 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať