Kusmi Tea Lovely Night, 20 mušelínových sáčkov (40 g)

Vaša cena
8,60 €
Vaša cena bez DPH
7,17 €
8,6
Pôvodná cena
10,73 €
Ušetríte
20% / 2,13 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
18.7.2024 u Vás
Kód
910727
Výrobca
Kusmi TeaLOVELY NIGHT BIO ORGANICKÝ BYLINNÝ ČAJ - ZMES BYLÍN A KORENÍ VONIACE HRUŠKOU (40 g)

Čaje na dobrú noc zažívajú comeback! Či už máte hostí cez noc, alebo večernú párty s priateľmi pri Netflixe, pohodovú večernú atmosféru môžete navodiť podávaním Lovely Night - tento bylinný čaj má upokojujúce účinky, je prirodzene bezkofeínový a vďaka škorici a sladkému drievku je prirodzene sladkastý.


 

Lovely Night je bio organický bezkofeínový bylinný čaj od Kusmi Tea, pikantná zmes bohatá na ingrediencie známa pre svoje relaxačné účinky: tradičná lipa, harmanček a verbena v spojení s upokojujúcimi rastlinami z južnej Afriky - honeybush a rooibos. Dvojica korenia - škorica a sladké drievko spoločne s jemnou hruškovou arómou dodávajú prirodzene sladkú chuť.

 O rooibose ste asi už počuli, ale poznáte honeybush? Rovnako ako v prípade rooibosu ide o bylinu rastúcu v južnej Afrike neďaleko Kapského mesta. Nepatrí do čajovej rodiny, neobsahuje kofeín a z jej lístkov a stoniek sa pripravuje lahodný výluh s delikátnou medovou vôňou. A pretože je tento bylinný čaj prirodzene bezkofeínový a má sladkastú príchuť a upokojujúce účinky odporúčame podávať ho ako sladkú bodku pred spaním.

Zloženie čaju Kusmi Tea Lovely Night:

honeybush* (31 %), rooibos* (20 %), škorica*, lipa*, sladké drievko*, sladké drievko*, harmanček*, verbena*, prírodná hrušková aróma.

*Organicky pestované

Kusmi Tea Lovely Night směs

Na prípravu 1 šálky čaju odporúčame použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

20 mušelínových čajových sáčkov

Balenie obsahuje 20 mušelínových čajových sáčkov, ktoré sú naplnené 2 gramami čajovej zmesi. Jemné mušelínové vrecká sú nebielené, neobsahujú žiadne lepidlá ani kovové sponky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť chuť čaju.

EcoCert:

Eko certifikáty nie sú len nálepky, ktoré majú ozvláštniť obal, ide o dôležité potvrdenie od nezávislej certifikačnej autority, že všetky použité suroviny spĺňajú prísne kritériá pre označenie „organic“, a že všetky výrobné závody pravidelne podstupujú audit. Kontrolované nie sú len vstupné suroviny, ale aj proces kompletizácie a balenia výrobkov, aby nebolo pochýb, že „bio“ a „organické“ nie sú pre Kusmi Tea len frázy, ale že ide o skutočný záväzok.

 

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať