Kusmi Tea Lovely Night, sypaný čaj v kovovej dóze (100 g)

Vaša cena
15,08 €
Vaša cena bez DPH
13,46 €
15,08
Pôvodná cena
16,96 €
Ušetríte
11% / 1,88 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
21.5.2024 u Vás
Kód
910726
Výrobca
Kusmi TeaLOVELY NIGHT BIO ORGANICKÝ BYLINNÝ ČAJ - ZMES BYLÍN A KORENIE VONIACEJ HRUŠKOU (100 g)

Čaje na dobrú noc zažívajú comeback! Či už máte hostí cez noc, alebo večerné party s priateľmi pri Netflixe, pohodovú večernú atmosféru môžete navodiť podávaním Lovely Night - tento bylinný čaj má upokojujúce účinky, je prirodzene bezkofeínový a vďaka škoricu a sladkého drievka je prirodzene nasláde. 


Lovely Night je bio organický bezkofeínový bylinný čaj od Kusmi Tea, pikantná zmes bohatá na ingrediencie známe pre svoje relaxačné účinky: tradičná lipa, harmanček a verbena v spojení s upokojujúcimi rastlinami z južnej Afriky - honeybush a rooibos. Dvojica korenia - škorica a sladké drievko spoločne s jemnou hruškovou arómou dodávajú prirodzene sladkú chuť.

O rooibose ste asi už počuli, ale poznáte honeybush? Rovnako ako v prípade rooibosu ide o bylinu rastúcu v južnej Afrike neďaleko Kapského mesta. Nepatrí do čajovej rodiny, neobsahuje kofeín a z jej lístkov a stoniek sa pripravuje lahodný výluh s delikátnou medovou vôňou.

A pretože je tento bylinný čaj prirodzene bezkofeínový a má sladkastú príchuť a upokojujúce účinky odporúčame podávať ho ako sladkú bodku pred spaním.

Zloženie čaju Kusmi Tea Lovely Night:
honeybush* (31 %), rooibos* (20 %), škorica*, lipa*, sladké drievko*, sladké drievko*, harmanček*, verbena*, prírodná hrušková aróma.
*Organicky pestované

Kusmi Tea Lovely Night směs

Kusmi Tea Lovely Night směs

Na prípravu 1 šálky čaju odporúčame použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Kovová dóza 100 g:
Kovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu – čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

EcoCert:
Eko certifikáty nie sú len nálepky, ktoré majú ozvláštniť obal, ide o dôležité potvrdenie od nezávislej certifikačnej autority, že všetky použité suroviny spĺňajú prísne kritériá pre označenie "organic", a že všetky výrobné závody pravidelne podstupujú audit. Kontrolované nie sú len vstupné suroviny, ale aj proces kompletizácie a balenia výrobkov, aby nebolo pochýb, že „bio“ a „organické“ nie sú pre Kusmi Tea len frázy, ale že ide o skutočný záväzok.

 

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať