Kusmi Tea Happy Mind, sypaný čaj v kovovej dóze (100 g)

Vaša cena
18,31 €
Vaša cena bez DPH
16,35 €
18,31
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
27.5.2024 u Vás
Kód
910720
Výrobca
Kusmi TeaHAPPY MIND BIO BYLINNÁ ZMES KORENIA A OVOCIA S VôŇOU DRAČIEHO OVOCIA A CITRÓNU (40 g)

Happy Mind v sebe zdarne spája sladkastú ovocnú chuť s výrazným korením. Myseľ zostrujúcej bezkofeinové osvieženie.


Farebný obal v sebe ukrýva koncentrované šťastie: organický bylinný čaj Happy Mind..

Happy Mind sa postaví za svoje meno, je to radostná zmes citrónu, dračieho ovocia, zázvoru, kurkumy a moringy, a čo potom chilli paprička (tá nemôže chýbať) ! Vyskúšajte dobrú náladu navodzujúcu organický bylinný čaj, ktorý je korenistý aj ovocný zároveň.

Doprajte si toľko potrebné chvíľky oddychu počas rušného dňa s našou intenzívnou, napriek tomu veľmi rafinovanú bylinnou zmesou, ktorú si môžete dopriať teplú i studenú ako iced tea. A pretože je prirodzene bezkofeínová, nemusíte sa obmedzovať, v ktorú dennú dobu si ju budete vychutnávať - pokojne aj večer pred spaním!

Na vašej ceste za šťastím si nájdite chvíľku na meditáciu a sústreďte sa na to, čo je naozaj dôležité. Lahodný dúšok čaju Happy Mind vám pomôže pri hľadaní vnútornej rovnováhy.

 Zloženie čaju Kusmi Tea Happy Mind:

jablká * (63%), medovka *, zázvor * (6%), kurkuma * (5%), moringa * (4%), prírodná aróma, chilli papričky *, šípky *, ženšen *

* Organicky pestované

Kusmi Tea Happy mind směs

 

Na prípravu 1 šálky čaju doporučujeme použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Tip na prípravu iced tea Happy Mind:

 Do stredne veľkého džbánku (1 - 1,2 l) nalejte 0,6 l vody s teplotou 90-95 ° C, pridajte cca 8 g čaju Happy Mind (v čajovom sáčku či sitku) a nechajte lúhovať približne 7 minút. Potom naplňte džbán až po okraj kockami ľadu. Hotovo, môžete servírovať!

Kovová dóza 100 g:
Kovová dóza 100 g: Kovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu – čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

EcoCert:
Eko certifikáty nie sú len nálepky, ktoré majú ozvláštniť obal, ide o dôležité potvrdenie od nezávislej certifikačnej autority, že všetky použité suroviny spĺňajú prísne kritériá pre označenie „organic“, a že všetky výrobné závody pravidelne podstupujú audit. Kontrolované nie sú len vstupné suroviny, ale aj proces kompletizácia a balenie výrobkov, aby nebolo pochýb, že „bio“ a „organické“ nie sú pre Kusmi Tea len fráza, ale že ide o skutočný záväzok..

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať