Kimbo Espresso Bar Extreme zrnková 1000 g

Vaša cena
15,55 €
Vaša cena bez DPH
12,96 €
15,55
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
18.7.2024 u Vás
Kód
910184
Výrobca
KimboKáva Kimbo Extreme z rady Espresso Bar je zmes, z ktorej pripravíte espresso s bohatou arómou a plným telom, pripravené uspokojiť aj tých najnáročnejších gurmánov požadujúcich vynikajúcu chuť.

Intenzívna aróma zmes namiešaná predovšetkým z najlepších Arabik z Brazílie a Strednej Ameriky, skúsene vybraných a upražených podľa vzoru starých Neapolských majstrov pražičov.

Kimbo Espresso Bar je nový rad skladajúci sa zo šiestich zrnkových zmesí v jednokilových baleniach. Všetky zmesi tohto radu ponúkajú krémové espresso s jedinečnou chuťou a stálou arómou. Široká škála zmesí uspokojí aj tie najnáročnejšie chute – od tých, ktorí preferujú silnú, výraznú chuť, až po tých, ktorí milujú jemné aromatické espresso.

Káva Kimbo Extreme najlepšie vynikne pripravená ako tradičné espresso, avšak vďaka intenzívnej chuti je vhodná aj na prípravu cappuccina a ďalších kávových nápojov. Táto káva je tým najlepším, čo vám môže Caffé Kimbo ponúknuť. Vzhľadom k vyššiemu obsahu kofeínu je táto káva vhodná na konzumáciu v ranných a dopoludňajších hodinách. Zrná pochádzajú z Južnej a Strednej Ameriky.

Káva Kimbo Extreme, v minulosti známa pod názvom Espresso Top Quality, je najjemnejšia káva od Caffé Kimbo, je to však zároveň káva nesmierne intenzívna. Jedná sa o jemnú, avšak veľmi silnú kávu plného tela a skutočne bohaté, korenené chuti.

Kávu Kimbo produkuje spoločnosť Café de Brasil, ktorú v roku 1950 založili bratia Rubinovci. Tá si získala srdcia milovníkov kávy po celom svete.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať