Kimbo Espresso Bar Extra Cream zrnková káva 1 kg

Vaša cena
13,57 €
Vaša cena bez DPH
12,12 €
13,57
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
27.5.2024 u Vás
Kód
910182
Výrobca
KimboKáva Kimbo (DeLonghi) Extra Cream patrí medzi najsilnejšie kávy v portfóliu coffe Kimbo. Jedná sa o silnú taliansku zmes, z ktorej sa robí pravé talianske cappuccino a iné kávové nápoje, alebo tiež naozaj veľmi silné espresso. Káva Kimbo Extra Cream je zmes zastúpená v pomere Arabica 50% a Robusta 50% stredného tela, so sladkou chuťou a miernymi, čokoládovými tónmi. Káva nie je kyslá a má veľmi hustú Cremu. Vzhľadom k vyššiemu obsahu kofeínu je táto káva vhodná na konzumáciu v ranných a dopoludňajších hodinách. Zrná arabicy aj robusty pochádzajú z Južnej a Strednej Ameriky.

Kimbo Extra Cream je súčasťou novej rady Espresso BAR, ktorá ponúka šesť rôznych zrnkových zmesí v kilových baleniach. V každej z nich nájdete lahodné krémové espresso s jedinečnou chuťou a stálou arómou. Zo širokej ponuky si vyberie každý, či už túžite po silnej a výraznej chuti alebo hľadáte jemné aromatické espresso.

Táto stredne pražená zmes láka na perfektnú vyváženosť medzi sladkou a kyslou chuťou a neodolateľnou dlhotrvajúcou penou.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať