DeLonghi Essential pack DLSC317 ochutnávková sada káv AS00001545

Vaša cena
48,04 €
Vaša cena bez DPH
40,03 €
48,04
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
304230
Výrobca
DeLonghiDeLonghi Essential pack DLSC317 je luxusná súprava na ochutnávku kávy pre všetkých majiteľov kávovarov. Radi si doma vychutnávate kvalitnú kávu? Potom je táto súprava určená práve pre vás. Balenie DeLonghi Essential ponúka sadu štyroch rôznych káv, s ktorými si môžete rozšíriť obzory a objaviť svoju obľúbenú. Sada obsahuje zrnkovú kávu DeLonghi: Classico, Selezione, Caffe crema a Decaffeinato.

Sada obsahuje aj vysokokvalitný vodný filter DeLonghi a dva poháre z dvojstenného borosilikátového skla pre dokonalý zážitok z kávy u vás doma.

Obsah balenia:

1x250g zrnkovej kávy Classico 
1x250g zrnkovej kávy Selezione
1x250g kávových zŕn Caffe crema
1x250g zrnkovej kávy Decaffeinato 
1x sada 2 dvojstenných pohárov na cappuccino
1x vodný filter


Zrnková káva Classico 250 g

Ochutnajte najpoužívanejšiu kávu DeLonghi. Stredne pražené zrná s pomerom 50 % arabiky a 50 % robusty pre skvelú kávu každý deň. Káva vás osloví jemnou chuťou s vyváženým telom a miernou kyslosťou s tónmi sušienok, orechov a čokolády. Káva má intenzívnu vôňu s korenistými tónmi tabaku a kakaa.

Senzorický profil:

  • Intenzita kávy: 5

 

Zrnková káva Selezione 250 g

Spoznajte jemne sladkú chuť stredne praženej kávy. Zložená zo 70 % arabiky a 30 % robusty láka sviežou ovocnou chuťou s kvetinovou arómou zakončenou orechovými, mierne korenistými tónmi. Káva vás očarí svojou výraznou arómou s tónmi ovocia a cukrovej trstiny. 

Senzorický profil:

  • Intenzita kávy: 4

 

Zrnková káva Caffe crema 250 g

Objavte sladkú chuť kávových zŕn Caffe crema s ľahkou kyslosťou a nádychom karamelu. 100% arabica vás prekvapí rovnováhou medzi sladkosťou a jemnosťou, ale aj výraznou textúrou so skvelou dlhotrvajúcou chuťou. Aromatické tóny etiópskych a indických zŕn v kombinácii s teplou vôňou brazílskych zŕn dávajú vzniknúť káve s intenzívnou a aromatickou dochuťou. 

Senzorický profil:

  • Intenzita: 4

 

Zrnková káva Decaffeinato 250 g

Vyskúšajte lahodnú kávu DeLonghi vo verzii bez kofeínu. Stredne pražené zrná, 50 % Arabica - 50 % Robusta, bez kofeínu s CO2, sú vhodné na celodennú prípravu kávy. Príjemné vyvážené telo s jemnou kyslosťou, zakončené tónmi sušienok, orechov a čokolády si vás získa od prvého ochutnania. Káva má výraznú arómu s korenistými tónmi tabaku a kakaa.

Senzorický profil:

  • Intenzita: 5
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať