Brita Purity C50 Quelle ST filtračná sada s hlavicou

Vaša cena
121,10 €
Vaša cena bez DPH
100,92 €
121,1
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
106000
Výrobca
BritaJednoduchá a cenovo priaznivá sada na filtráciu vody pod kuchynský drez je teraz dostupná v profesionálnej kvalite.

Filter Brita Purity C50 Quelle ST nielen zníži tvrdosť vody, ale zachytí aj nečistoty ako piesok a hrdza. Zložka aktívneho uhlia absorbuje chlór, organické nečistoty a ťažké kovy. Voda je tak zbavená škodlivých látok a to pri zachovaní minerálov potrebných pre vaše zdravie.

Filtračné patróny Brita Purity C Quelle ST boli vyvinuté špeciálne pre použitie v cateringu na prípravu kávy a predajné automaty ai.
Filter znižuje uhličitanovú tvrdosť pitnej vody a predchádza tak usadzovaniu vodného kameňa v častiach zariadení za filtrom.

Filtrácia je tiež vhodná pre filtráciu vody v domácnostiach.

Potravinárska bezpečnosť filtrov vody a výrobkov Brita Professional je pravidelne testovaná a monitorovaná nezávislými inštitútmi. Certifikáty ACS, SVGW, TÜV, VA, TIFQ, WRAS.

Pred prvým použitím budete potrebovať k inštalácii filtra štartovaciu sadu s hlavicou na pripojenie filtra k vodovodnú batériu. Potom už budete vymieňať filtračnú patronu podľa kapacity filtra alebo po 6 mesiacoch použití.

     Kapacita filtra:

•    domácnosť, kávovary, automaty - 1 100 litrov pri tvrdosti vody 15 ° DH (stredne tvrdá) alebo 6 mesiacov;
•    video návod na výmenu filtračnej patróny.

     Technické údaje:

•    rozmery (š x h x v) 117 × 108 × 265 mm;
•    max. Prevádzkový tlak: 8,6 barov;
•    prevádzková teplota: 4-30 ° C;
•    prevádzková poloha: zvislá, vodorovná a závesná.

     Obsah balenia:

•    1 ks Brita Purity C50 Quelle ST filtračná patróna + 1 ks Filtračné hlavica 30% obtok s filtrom C50 ST + 1 ks tester tvrdosti vody
     + Návod na inštaláciu.

Z čoho sa skladá filter vody Brita Purity C50ST?

 

Aké sú možné spôsoby zapojenia?

 

Co budete k instalaci potřebovat?

Hadice přívody vody do vodovodní baterie není součástí balení! Stávající hadici přívodu vody připojíte k filtru vody Brita, takže je třeba další hadici na připojení filtru k baterii. 

Tip: Opatřete si hadici s dostatečnou délkou. Pamatujte, že filtr bude třeba měnit a díky delší hadici můžete s filtrem pohodlně manipulovat.

Hadice na připojení k hlavě filtru musí mít rozměr 3/8".

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať