3M AP3-C765-S-E vodný filter do distribútorov vody

Vaša cena
49,57 €
Vaša cena bez DPH
40,97 €
49,57
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
307003
Výrobca
3MVodný filter AP3-C765-S-E spoločnosti 3M je určený pre distribútory vody. Tento viacstupňový filtračný systém zaručuje najvyšší stupeň čistoty, kvality a chuti vody.

     Výhody vodného filtra 3M:
•    odstraňuje chlór a sedimenty;
•    zabraňuje tvorbe vodného kameňa;
•    zabraňuje prestupu častíc s veľkosťou 0,5 µm.
•    jednoduchá a rýchla výmena filtračnej patróny.

Filter AP3-C765-S-E využíva pokročilej technológie filtrácie, je kompaktný a počas používania tiež úsporný. Je ľahko vymeniteľný a dokáže zachytiť čiastočky až do veľkosti 0,5 µm. Filter spĺňa normu NSF 42 (schopnosť znižovať v pitnej vode koncentráciu kontaminantov, ktoré ovplyvňujú chuť, zápach a čistotu pitnej vody) a NSF 53 (testuje systémy na schopnosť znižovať celý rad kontaminantov pitnej vody, vrátane olova, azbestu, prchavých organických zlúčenín a vedľajších produktov dezinfekcie). Voda prefiltrovaná filtrom 3M sa vyznačuje vysokou kvalitou, chuťou a čistotou.

Pre zaistenie správneho chodu a funkčnosti zariadenia je potrebné filtračnú patronu vymeniť po šiestich mesiacoch alebo po prefiltrovaní 7600 litrov vody.

Vodný filter AP3-C765-S-E je kompatibilný s hlavicou VH3.

Vodné filtre 3M sú určené pre zariadenia, ktoré dodávajú pitnú vodou. Takéto zariadenia sú často používané v kanceláriách, továrňach, čakárňach hromadnej dopravy, obchodných centrách apod.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať