3M AP2-C401-SG vodný filter do POU distribútorov

Vaša cena
36,32 €
Vaša cena bez DPH
30,27 €
36,32
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
307004
Výrobca
3MVodný filter AP2-C401-SG spoločnosti 3M je určený pre distribútory vody (POU). Tento viacstupňový filtračný systém pre ochladzovanie vody a vending zariadení zaručuje najvyšší stupeň čistoty, kvality a chuti vody.

     Výhody vodného filtra 3M:
•    odstraňuje chlór, sedimenty, benzén, dichlórbenzén a toxafén;
•    zabraňuje tvorbe vodného kameňa;
•    zabraňuje prestupu častíc o veľkosti 1,0 µm;
•    jednoduchá a rýchla výmena filtračnej patróny.

Filter AP2-C401-SG využíva pokročilej technológie filtrácie, je kompaktný a počas používania tiež úsporný. Je ľahko vymeniteľný a dokáže zachytiť čiastočky až do veľkosti 1,0 µm. Filter spĺňa normu NSF 42 (schopnosť znižovať v pitnej vode koncentráciu kontaminantov, ktoré ovplyvňujú chuť, zápach a čistotu pitnej vody) a NSF 53 (testuje systémy na schopnosť znižovať celý rad kontaminantov pitnej vody, vrátane olova, azbestu, prchavých organických zlúčenín a vedľajších produktov dezinfekcie). Voda prefiltrovaná filtrem 3M sa vyznačuje vysokou kvalitou, chuťou a čistotou.

Pre zaistenie správneho chodu a funkčnosti zariadení je potrebné filtračnú patronu vymeniť po šiestich mesiacoch alebo po prefiltrovaní 4500 litrov vody.

Vodné filtre 3M sú určené pre zariadenia, ktoré dodávajú pitnú vodou. Takéto zariadenia sú často používané v kanceláriách, továrňach, čakárňach hromadnej dopravy, obchodných centrách atď.

Filtračné patróna AP2-C405-SG je kompatibilná s hlavicou AP2.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať