Brita Maxtra Pro Pure Performance filter 3 ks

Vaša cena
16,77 €
Vaša cena bez DPH
13,97 €
16,77
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
26.7.2024 u Vás
Kód
100122
Výrobca
BritaBrita Maxtra Pro Pure Performance filter do filtračných kanvíc 3 ks

Brita Maxtra Pro Pure Performance nahradzujú predchádzajúci model filter Maxtra+ a sú kompatibilné so všetkými filtračnými kanvicami Brita.

Filtre sú špeciálne vyvinuté pre oblasti s mäkkou a stredne tvrdou vodu.co je uvnitr filtru Brita Maxtra Pro All-in-1

Prírodné technológie - kokosové škrupiny

Filtre Brita Maxtra Pre Pure Performance sú založené na rýdzo prírodnej technológii. Filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená iónomeničom v podobe syntetickej živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov. Telo filtra je z 50% tvorené bioplastom a je možné ho recyklovať v rámci recyklačného programu Brita. Plast neobsahuje BPA a je určený pre trvalý kontakt s vodou.

Vodný filter na zmäkčovanie vody

Filter využíva preverenú technológiu filtrov Brita Maxtra+ s inovovaným zložením. Účinnejšie vylepšuje chuť pitnej vody a zbavuje ju zápachu, organických aj anorganických nečistôt. Filter obsahuje viac aktívneho uhlia, a preto účinnejšie odfiltruje chlór, herbicídy, pesticídy a zvyšky liečiv. Navyše je vybavený vysoko výkonnou filtračnou sieťkou, ktorá je 4× účinnejšia pri zadržiavaní drobných častíc v porovnaní s filtrom predchádzajúcej generácie Maxtra+.

Maxtra Pro Pure Performance je určený pre mäkkú a stredne tvrdú vodu.

Pokiaľ bývate v lokalite s tvrdou vodou, vyskúšajte vodný filter Brita Maxtra + Hard Water Expert, ktorý je o 50% účinnejší pri boji s vodným kameňom.

Aké sú výhody použitia zmäkčovacieho filtra pre vašu kanvicu Brita?

 • lepšiu chuť;
 • menej vodného kameňa;
 • redukuje: chlór a iné látky ovplyvňujúce chuť, vodný kameň, olovo, meď, herbicídy, pesticídy a liečivá a iné nečistoty;
 • nová inovatívna mikro sieťka BRITA redukuje mikročastice ≥ 30 μm;
 • 4x lepší ako naša predchádzajúca filtračná patróna BRITA MAXTRA+ – ideálna pre staršie potrubie;
 • najudržateľnejšia filtračná patróna BRITA všetkých čias: vyrobená v Európe z 50 % z biologických materiálov (viečko a hlaveň);
 • filtračné vložky BRITA Maxtra Pro sú recyklovateľné;
 • dobré pre vás, dobré pre životné prostredie: pomáha znižovať používanie plastových fliaš a má až 25x nižšiu uhlíkovú stopu ako balená voda;
 • kapacita filtra až 150 l poskytuje čerstvú vodu skvelej chuti za pár na korún liter.

Pre zaistenie najlepšej filtrácie sa odporúča vymeniť filter po 150 litroch prefiltrovanej vody alebo po 30 dňoch používania.

Chráňte svoje spotrebičebrita-consumer-water-filter-jugs-benefits-coffee-machine-464x348

Vodné filtre BRITA znižujú usadzovanie vodného kameňa vo vašich spotrebičoch a predlžujú tým životnosť rýchlovarnej kanvice, kávovaru i žehličky.

Menej plastového odpadu

Každý vodný filter BRITA Maxtra Pro prefiltruje až 150 litrov vody. Znížte spotrebu plastov až o 100 plastových fliaš mesačne a ušetrite peniaze. Nekupujte vodu v plastových fľašiach, ale filtrujte vodu, ktorú máte vo vašom vodovodnom kohútiku.

Filtre Brita Maxtra Pro Pure Performance sú k dostaniu tiež v balení po 2 kusoch, 3 kusoch, 4 kusoch, 6 kusoch, 8 kusoch alebo 12 kusoch.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať