Whirlpool antibakteriálny filter Microban do chladničky 1 ks ABF001 C00629721

Vaša cena
5,56 €
Vaša cena bez DPH
4,63 €
5,56
Pôvodná cena
6,42 €
Ušetríte
13% / 0,86 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
18.7.2024 u Vás
Kód
130081
Výrobca
WhirlpoolWhirlpool Microban Antibakteriálny filter do chladničky

✔ účinný antibakteriálny filter do chladničky

✔ zbavuje chladničku baktérií a zápachu


Vzduchový filter do chladničky Whirlpool - lepšia chuť a vôňa potravín

Stáva sa, že pri otvorení chladničky ucítime nepríjemnú zmes pachov. Intenzívna vôňa niektorých potravín navyše môže preniknúť do iných pokrmov a ovplyvniť ich chuť. Pri použití filtra do chladničky Whirlpool ABF001 zabudnete na nepríjemné pachy a potraviny uložené v chladničke si zachovajú svoju vynikajúcu chuť. Na druhú stranu antibakteriálny účinok ochráni potraviny pred škodlivými mikroorganizmami!

Profesionálna filtrácia s Whirlpool ABF001 C00629721

Ponúkaný antibakteriálny filter Whirlpool C00629721 do chladničky je originálny výrobok. Pri výrobe sa používa najkvalitnejší filtračný materiál vyrobený spoločnosťou Microban, lídrom v priemysle antibakteriálnych produktov. Potravinám zaistí dokonalú čerstvosť a vynikajúcu chuť na dlhú dobu. Stavte na profesionálnu filtráciu vzduchu, vyskúšajte kvalitu značky Whirlpool!

Efektívny a účinný filter do chladničky

Filter C00629721 je určený pre chladničky Whirlpool vybavené špeciálnou technológiou filtrácie vzduchu.

Výrobok má antibakteriálne vlastnosti a vydrží až 6 mesiacov. Praktický indikačný prúžok Timestrip vám pripomenie výmenu za nový! Jednoducho nalepte indikátor blízko filtra a potom stlačte vyvýšené tlačidlo, ktoré spustí sledovanie spotreby.

Pre optimálne fungovanie chladničiek odporúčame používať nasledujúce príslušenstvo a doplnky, napríklad vodný filter do chladničky SBS002, čistiaci sprej do chladničiek FRI102 alebo odmrazovač chladničiek a mrazničiek DEF102.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať