Filter Logic FFL-201 pohlcovač pachov do chladničiek

Vaša cena
4,00 €
Vaša cena bez DPH
3,33 €
4
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
19.6.2024 u Vás
Kód
130016
Výrobca
Filter LogicPohlcovač pachov FilterLogic FFL-201 (aktívne uhlie)

✓ Univerzálny pohlcovač pachov.

✓ Odstraňuje nepríjemné pachy.


Profesionálny pohlcovač pachov DeoTech FFL-201 bude fungovať v každej chladničke. Účinne odstraňuje nepríjemné pachy, vďaka čomu je používanie chladničky oveľa hygienickejšie.

Čo dokáže DeoTech odstrániť?

Aktívny uhlík je určený na odstránenie všetkých organických molekúl, ktoré spôsobujú zápach - syra, rýb, cesnaku, surového mäsa. V podstate pachy sú derivované prúdiacim vzduchom, ktorý tieto odlišné 'molekuly' pohlti. Vnútri chladničiek cirkuluje veľa vzduchu. To preto, aby sa udržali chladné, čo je podstatou ich funkčnosti. Avšak sa tu vytvára ideálne prostredie pre širokú škálu organických molekúl, vytvárajúcich nepríjemné pachy, ktoré majú byť zachytené a pohltené.

Ako DeoTech funguje?

Aktívny uhlík je štandardné médium používané na filtráciu vody - špecialita výrobcov vodných filtrov. Je tiež hojne využívaný vo vzduchových filtráciach pre klimatizačné systémy. Pracuje na báze "miliónov" drobných štrbín nachádzajúcich sa na jeho povrchu, ktoré "zachytávajú" organické moduly v médiách. Nielenže sú bloky DeoTech vyrobené z aktívneho uhlíka, ich jadro s voľným prietokom a so stovkami štruktúr podobných včelím plástom dovoľuje vzduchu voľne prechádzať vo väčšom množstve cez médium. Bloky tak poskytujú väčšie množstvo uhlíka, teda viac štrbín a tým sa výrazne zlepšuje filtračný výkon.

Aká je životnosť pohlcovače pachov DeoTech?

DeoTech bloky sú vymyslené tak, aby boli odolné proti vlhkosti a tak isto vode, čo znamená, že sa v chladničke nerozpadnú a nedegradujú. Výrobcom odporúčané používanie je šesť mesiacov!

Pokiaľ ho umiestnim na polici, ako si mám byť istý(a), že funguje správne?

Najlepším miestom pre váš DeoTech blok je horná poloha vašej chladničky. Chladnička je opatrená malým ventilátorom, ktorý poháňa vzduch - v podstate tlačí studený vzduch najprv do hornej časti chladničky a potom ho ťahá smerom dolu. Vzhľadom k tomu, že studený vzduch má tendenciu padať a horúci vzduch naopak stúpať, spomínaná ventilácia vnútri chladničky dodáva najrovnomernejšie rozloženie tepla v celom chladiacom priestore. Umiestnením bloku DeoTech na hornej polici chladničky zaistíme, že tento blok bude blízko konštantného zdroja prúdu vzduchu. Ak je blok umiestnený v chladničke na správnom mieste, jeho účinok bude citeľný už počas jednej alebo dvoch hodín od jeho inštalácie.

Originálny produkt FilterLogic

FilterLogic je britský výrobca vodných filtrov a ďalšieho príslušenstva pre domáce spotrebiče. Spoločnosť pôsobí na trhu už niekoľko rokov. Vďaka bohatým skúsenostiam značka vytvára produkty, ktoré sa vyznačujú extrémne vysokou kvalitou a odolnosťou. Výberom profesionálneho pohlcovača pachov FilterLogic FFL-201 prispievate k predĺženiu čerstvosti produktov vo vašej chladničke a zachovaniu neutrálnej vône v nej!

Sme oficiálnym predajcom značky FilterLogic pre Českú republiku & Slovensko.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať