Filter Logic FFL-201 pohlcovač pachov do chladničiek

Filter Logic FFL-201 pohlcovač pachov do chladničiek

Vaša cena
4,89 €
Vaša cena bez DPH
4,04 €
4,89
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
130016
Výrobca
Filter Logic

 


Vďaka technológii uhlíkových blokov je DeoTech FFL-201 najnovším doplnkom našej rady chladiarenských náhradných dielov a príslušenstva. Veľa ďalších dostupných zariadení je naplnených hydrogénuhličitanom sodným - práškom do pečiva. Tento je výnimočne veľmi účinný, pretože médium nevyžaduje požadovaný prúd vzduchu "skrz" a má tendenciu "zhlukovať sa" s obsahom vlhkosti.

Čo dokáže DeoTech odstrániť?

Aktívny uhlík je určený na odstránenie všetkých organických molekúl, ktoré spôsobujú zápach - syra, rýb, cesnaku, surového mäsa. V podstate pachy sú derivované prúdiacim vzduchom, ktorý tieto odlišné 'molekuly' pohlti. Vnútri chladničiek cirkuluje veľa vzduchu. To preto, aby sa udržali chladné, čo je podstatou ich funkčnosti. Avšak sa tu vytvára ideálne prostredie pre širokú škálu organických molekúl, vytvárajúcich nepríjemné pachy, ktoré majú byť zachytené a pohltené.

Ako DeoTech funguje?

Aktívny uhlík je štandardné médium používané na filtráciu vody - špecialita výrobcov vodných filtrov. Je tiež hojne využívaný vo vzduchových filtráciach pre klimatizačné systémy. Pracuje na báze "miliónov" drobných štrbín nachádzajúcich sa na jeho povrchu, ktoré "zachytávajú" organické moduly v médiách. Nielenže sú bloky DeoTech vyrobené z aktívneho uhlíka, ich jadro s voľným prietokom a so stovkami štruktúr podobných včelím plástom dovoľuje vzduchu voľne prechádzať vo väčšom množstve cez médium. Bloky tak poskytujú väčšie množstvo uhlíka, teda viac štrbín a tým sa výrazne zlepšuje filtračný výkon.

Aká je životnosť pohlcovače pachov DeoTech?

DeoTech bloky sú vymyslené tak, aby boli odolné proti vlhkosti a tak isto vode, čo znamená, že sa v chladničke nerozpadnú a nedegradujú. Výrobcom odporúčané používanie je šesť mesiacov!

Pokiaľ ho umiestnim na polici, ako si mám byť istý(a), že funguje správne?

Najlepším miestom pre váš DeoTech blok je horná poloha vašej chladničky. Chladnička je opatrená malým ventilátorom, ktorý poháňa vzduch - v podstate tlačí studený vzduch najprv do hornej časti chladničky a potom ho ťahá smerom dolu. Vzhľadom k tomu, že studený vzduch má tendenciu padať a horúci vzduch naopak stúpať, spomínaná ventilácia vnútri chladničky dodáva najrovnomernejšie rozloženie tepla v celom chladiacom priestore. Umiestnením bloku DeoTech na hornej polici chladničky zaistíme, že tento blok bude blízko konštantného zdroja prúdu vzduchu. Ak je blok umiestnený v chladničke na správnom mieste, jeho účinok bude citeľný už počas jednej alebo dvoch hodín od jeho inštalácie.

WPRO pohlcovač pachov do chladničky

Pohlcovač pachov WPRO DEO 213 zlikviduje všetky ne...

 
4,58 €
Skladom: Áno
Kód: 310004
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Miele AirClean 7236290 vzduchový filter do chladničky s uchytením

Originálny vzduchový filter do chladničky Miele 7236290 na báze aktívneho uhlia. Aktívny vzduchový filter odstraňuje a zabraňuje vzniku nepríjemných pachov v chladničke. Zaisťuje optimálne uskladnenie...

 
61,52 €
Skladom: Áno
Kód: 321018
Filter Logic FFL-199W antibakteriálny filter náhrada za Microban ANT001 (2 ks)

Vzduchový filter Filter Logic Microban eliminuje pachy a bojuje s baktériami vo vašej chladničke. Filter je skonštruovaný tak, aby vyhovoval najnovšiemu sortimente chladničiek značky Whirlpool a spĺňa...

 
7,84 €
Skladom: Áno
Kód: 130015
Filter Logic FFL-199W antibakteriálny filter za Microban ANT001

Filter Logic FFL-199W antibakteriálny filter za Microban ANT001 - ukončená výroba.Alternatíva tohoto tovaru je Whirlpool antibakteriálny filter Microban do chladničky 1 ks. Vzduchový filter Filter Log...

 
4,60 €
Skladom: Áno
Kód: 130029