Urnex Cafiza2 prášok na čistenie kávovarov 28g

Urnex Cafiza2 prášok na čistenie kávovarov 28g

Vaša cena
1,54 €
Vaša cena bez DPH
1,28 €
1,54
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
322003
Výrobca
Urnex

 


Urnex Cafiza2 je prípravok amerického výrobcu Urnex určený na čistenie tradičných espresso zariadení alebo kávovarov so spätným preplachom. Prášok zbavuje zariadenie zvyškov usadenín v hlave a v páke kávovaru, ventiloch a celom systéme.

Použitie v tradičných kávovaroch1. Vložte do páky kávovaru slepé sitko a pridajte doň 1/2 kávovej lyžice (3 g) Cafiza2 prášku.
2. Aktivujte cyklus prípravy kávy na dobu 10tich sekúnd. Potom na 10 sekúnd cyklus vypnite a opäť spustite kávovar na dobu 10tich sekúnd. Túto operáciu zopakujte 5-krát za sebou.
3. Vyberte páku a spustite cyklus prípravy kávy; páku opláchnite vytekajúcou vodou z hlavy kávovaru a potom cyklus zastavte.
4. Nasaďte páku a opakujte cyklus z bodu 2 teraz bez Cafiza2 prášku, a to opäť 5krát za sebou.
5. Pripravte prvú šálku tzv. naprázdno z dôvodu záverečného preplachu systému.
6. Vykonajte vyčistenie pák v oddelenom roztoku pripraveného z tablety alebo prášku Cafiza. Páky ponechajte v roztoku pol hodiny a potom ich dôkladne opláchnite prúdom tečúcej teplej vody.

Čistiace prípravky značky Urnex sú k dispozícii vo forme tabliet alebo prášku. Sú zdravotne nezávadné a certifikované testovacím ústavom NSF.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Urnex Cafiza tablety na čistenie kávovarov 100 x 2g

Urnex Cafiza je prípravok amerického výrobcu Urnex určený na čistenie tradičných espresso zariadení alebo kávovarov so spätným preplachom. Tablety zbavujú zariadenie zvyškov usadenín v hlave a v páke ...

 
11,50 €
Skladom: Áno
Kód: 322002
Urnex Dezcal tekutý odvápňovač 1000 ml

Urnex Dezcal je tekutý odvápňovač amerického výrobcu Urnex určený na odstránenie vodného kameňa v domácich spotrebičoch, napr. v kávovaroch alebo varných kanviciach. Odstraňuje zvyšky minerálov, ktoré...

 
15,36 €
Skladom: Áno
Kód: 322007
Urnex Dezcal odvápňovač v prášku 4 x 28g

Urnex Dezcal je odvápňovací prášok k amerického výrobcu Urnex určený na odstránenie vodného kameňa v domácich spotrebičoch, napr. v kávovaroch alebo varných kanviciach. Odstraňuje zvyšky minerálov, kt...

 
6,14 €
Skladom: Áno
Kód: 322006