Urnex Cafiza tablety na čistenie kávovarov 32 x 2g

Urnex Cafiza tablety na čistenie kávovarov 32 x 2g

Vaša cena
9,59 €
Vaša cena bez DPH
7,93 €
9,59
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
322001
Výrobca
Urnex

 


Urnex Cafiza je prípravok amerického výrobcu Urnex určený na čistenie tradičných espresso zariadení alebo kávovarov so spätným preplachom. Tablety zbavujú zariadenie zvyškov usadenín v hlave a v páke kávovaru, ventiloch a celom systéme.

Použitie v automatických kávovaroch

Vložte jednu tabletu Cafiza do príslušného miesta vo vašom zariadení a držte sa pokynov výrobcu na údržbu a čistenie kávovaru. Tablety sú určené na každodenné použitie.

Použitie v tradičných kávovaroch1. Vložte do páky kávovaru slepé sitko a jednu Cafiza tabletu.
2. Aktivujte cyklus prípravy kávy na dobu 10tich sekúnd. Potom na 10 sekúnd cyklus vypnite a opäť spustite kávovar na dobu 10tich sekúnd. Túto operáciu zopakujte 5-krát za sebou.
3. Vyberte páku a spustite cyklus prípravy kávy; páku opláchnite vytekajúcou vodou z hlavy kávovaru a potom cyklus zastavte.
4. Nasaďte páku a opakujte cyklus z bodu 2 teraz bez Cafiza tablety, a to opäť 5krát za sebou.
5. Pripravte prvú šálku tzv. naprázdno z dôvodu záverečného preplachu systému.
6. Vykonajte vyčistenie pák v oddelenom roztoku pripraveného z tablety alebo prášku Cafiza. Páky ponechajte v roztoku pol hodiny a potom ich dôkladne opláchnite prúdom tečúcej teplej vody.

Čistiace prípravky značky Urnex sú k dispozícii vo forme tabliet alebo prášku. Sú zdravotne nezávadné a certifikované testovacím ústavom NSF.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Urnex Clearly Coffee tekutý čistiaci prípravok 414 ml

Urnex Clearly Coffee je tekutý prípravok amerického výrobcu Urnex určený na odstránenie oleja z kávy a ostatných usadenín z kávovarov a sklenených nádob.Použitie v sklenených a parných nádobách a nádo...

 
3,82 €
Skladom: Áno
Kód: 322005
Urnex Cafiza2 prášok na čistenie kávovarov 900g

Urnex Cafiza2 je prípravok amerického výrobcu Urnex určený na čistenie tradičných espresso zariadení alebo kávovarov so spätným preplachom. Prášok zbavuje zariadenie zvyškov usadenín v hlave a v páke ...

 
9,59 €
Skladom: Áno
Kód: 322004
Urnex Cafiza tablety na čistenie kávovarov 8 x 2g

Urnex Cafiza je prípravok amerického výrobcu Urnex určený na čistenie tradičných espresso zariadení alebo kávovarov so spätným preplachom. Tablety zbavujú zariadenie zvyškov usadenín v hlave a v páke ...

 
6,14 €
Skladom: Áno
Kód: 322000