TOPVET Pestrec bylinný extrakt 60 ks - ochrana pečene

Vaša cena
8,37 €
Vaša cena bez DPH
7,47 €
8,37
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
27.5.2024 u Vás
Kód
800453
Výrobca
Green idea s.r.o.TOPVET Pestrec bylinný extrakt obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (najmä silymarínu), ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok pre podporu správnej funkcie pečeňového tkaniva a stimuláciu biliárnej sekrécie. Pestrec pomáha chrániť pečeň proti poškodeniu alkoholom a hepatitídou. Silymarín podľa výskumov bráni tvorbe žlčových kameňov. Pestrec je antioxidant a chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym stresom. Tiež pomáha udržiavať normálnu funkciu srdca a prispieva k udržaniu správnej hladiny krvného cukru.

 

Obsah:

 

  1 kapsula  

 

  Denná dávka  

  1 - 2 tobolky

  % DDD

  Denná odporúčaná dávka  

  Pestrec štandardizovaný extrakt    

150 mg

150 – 300 mg

Není stanoveno

  Vitamín C

100 mg

100 – 200 mg

125 – 250 % DDD

 

Zloženie: želatínová kapsula, pestrec mariánsky (Silybum marianum) štandardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokryštalická celulóza.

Odporúčané dávkovanie: 1-2 x denne 1 kapsula, neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dodržujte cyklus podávania 4 týždne a 1 týždeň vysadiť.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenia: Doplnok stravy. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné ženy a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať