TOPVET Aquamin - biolog. aktívne vápnik tob.60

Vaša cena
7,63 €
Vaša cena bez DPH
6,81 €
7,63
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
800456
Výrobca
Green idea s.r.o.TOPVET biologicky aktívne vápnik - tento komplex je vhodný pri osteoporóze, k zvýšeniu kvality a pevnosti kostí a zubov, k zlepšeniu činnosti svalov a pre podporu funkcie tráviaceho aparátu.

Aquamin je multiminerálna zložka pochádzajúca zo zvápenatených morských rias. Táto červená riasa sa získava v čistých vodách severného Atlantiku.

Aquamin obsahuje vysoký podiel vápnika, horčíka, selénu, zinku a ďalších 70 minerálnych látok. Vzájomná interakcia medzi týmito látkami spolu s vysokou biologickou dostupnosťou vytvára z Aquamin unikátny "bioaktívny komplex". Tento komplex je vhodný pri osteoporóze, k zvýšeniu kvality a pevnosti kostí a zubov, k zlepšeniu činnosti svalov a pre podporu funkcie tráviaceho aparátu. Ide o vhodný doplnok pre aktívnych športovcov, ale aj pre deti v obdobiach rýchleho rastu.

Vzhľadom k jeho rastlinnému pôvodu je vhodný aj pre vegetariánov, vegánov, makrobiotikov i zástancov BIO-potravín. Obsah kapsuly je možné vysypať a vmiešať do jedla či nápoja.

Obsah:

 

  1 kapsula

 (620 mg)

  Dennádávka  

 1 - 4 kapsuly

  % DDD

  Denná doporučená dávka  

Aquamin  

620 mg

620 - 2480 mg

Nie je stanovené

z toho vápník   198 mg 198 - 792 mg 24,75 - 99 %
z toho horčík 13,6 mg 13,6 – 54,4 mg 3,6 – 14,5 % DDD

 

Zloženie: Aquamin z morskej riasy Lithothamnion sp. (Prírodný zdroj vápnika - uhličitan vápenatý, prírodný zdroj horčíka - hydroxid horečnatý), želatína (kapsula).

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly 1 - 2 x denne. Pri preventívnom užívaní doporučujeme 1 kapsula denne, pri terapeutickom užívaní až 4 kapsuly denne.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenia: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Krajina pôvodu: Česká republika

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať