Segafredo Espresso Casa zrnková káva 1 kg

Segafredo Espresso Casa zrnková káva 1 kg

Vaša cena
9,03 €
Vaša cena bez DPH
7,52 €
9,03
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
910151
Výrobca
Segafredo

 


Segafredo Espresso Casa je zástupcom typického talianskeho espressa v sortimente pražiarne Segafredo.

Espresso Casa vyniká silnou, plnou chuťou s výraznejšou kyselinkou v závere. Svojimi ľahko čokoládovými tónmi a svojou penou prinúti znalcov kávy k obdivu.

Káva Segafredo Espresso Casa je zmes 80% Arabiky a 20% Robusty, čo ju v spojení s jej chuťovými vlastnosťami robia doslova ideálnou voľbou pre cappucino a ďalšie kávové nápoje.

Vášeň a skúsenosť spojené s vysoko kvalitnou zmesou sú tajomstvom Segafredo Zanetti. Prineste si domov najobľúbenejšiu kávu z espresso barov celého sveta.

Pražená káva vydrží čerstvá niekoľko týždňov, po namletí ale postupne stráca svoje typické chute. Ak si kúpite zrnkovú kávu, môžete si ju namlieť bezprostredne pred prípravou a môžete tiež ovplyvniť stupeň namletia. 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Segafredo Zanetti Intermezzo zrnková káva 1 kg

Segafredo Intermezzo je najobľúbenejšia káva od pražiarne Segafredo. Intermezzo vyniká silnými, korenenými tónmi, spojenými s hustou cremou a celkovo plnou chuťou s mierne horkým zakončením.Káva Segaf...

 
7,98 €
Skladom: Áno
Kód: 910150
Segafredo Zanetti Selezione Espresso zrnková káva 1 kg

Segafredo Espresso Casa je zástupcom typického talianskeho espressa v sortimente pražiarne Segafredo.Espresso Casa vyniká silnou, plnou chuťou s výraznejšou kyselinkou v závere. Svojimi ľahko čokoládo...

 
10,81 €
Skladom: Áno
Kód: 910152