Puly Milk čistič mliečnych ciest 1000 ml

Vaša cena
14,13 €
Vaša cena bez DPH
11,68 €
14,13
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
28.5.2024 u Vás
Kód
309011
Výrobca
Puly CaffČistiaci prostriedok Puly Milk Plus slúži pre čistenie parných trysiek a odstránenie zvyškov mlieka v kávovaroch s napeňovačom mlieka. Spoľahlivo odstráni zvyšky mlieka z trysky, ktorou preteká mlieko. Ak pripravujete nápoje s mliekom, je vhodné začať pravidelne používať čistiaci prostriedok Puly Milk Plus.

     Poznámka:
•    25 ml Puly Milk Plus čističa nalejte do nádobky so studenou vodou s objemom 500 ml. Do nádobky s roztokom ponorte parnú trysku a pomocou horúcej pary trysku zohrejte. Paru znovu otvorte a zase uzavrite. Tento postup opakujete niekoľkokrát za sebou. Ako posledný fázu trysku ponorte do čistej vody pre záverečné prepláchnutie. U kapučinátorom a Napeňovač mlieka je postup obdobný. Systém pre spenenie mlieka je nutné pravidelne preplachovať nielen kvôli údržbe, ale aj z hygienických dôvodov.

Puly Caff je dcérskou spoločnosťou skupiny Asachimici, ktorej história výroby čističov pre potravinársky priemysel siaha až do roku 1890. Značka Puly Caff vznikla predovšetkým pre sektor kávy. Je považovaná za špičkovú technológiu vo svojom odbore. V Taliansku je preferovanou značkou u vlastníkov profesionálnych zariadení na výrobu kávy aj pre použitie v malých kávovaroch určených pre domácnosť.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať